МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Буковині варитимуть сир за австрійськими технологіями
2017-10-30

7 грудня в селі Михайлівка Глибоцького району Чернівецької області відбудеться урочисте відкриття кооперативу «Добрі ґазди», до складу якого увійшли вже 32 господарства.

Мета створення кооперативу - закуповувати молоко в місцевих господарствах, переробляти його, а продукцію поставляти до навчальних закладів. Як справедливо зазначив староста Михайлівки Валентин Москалюк, це буде зручно для людей тим, що людина подоїла корову - і в неї відразу забрали молоко.

Сироварню облаштували на місці старої лазні. Устаткування допомогло закупити австрійське агентство.

"Проект австрійського агентства передбачає тільки закупівлю обладнання. Всі ремонтні роботи, реконструкція проводитимуться коштом громади. У підготовчі роботи ми плануємо вкласти 800 тисяч гривень, щоб підприємство запрацювало, і фактично така ж сума - 20 тисяч євро - вкладена в устаткування, - розповів глава Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк.

На відкриття сироварні запросили гостей з Польщі та Австрії, а австрієць Йоганнес Ляйтнер вже став почесним членом кооперативу. Він подарував кооперативу обладнання для виробництва якісного твердого сиру за австрійськими технологіями.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 9 виробників фермерської молочної продукції

Які країни ЄС є найбільшими постачальниками сиру в Україну

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>