МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Полтавщині будують черговий агропромисловий парк
2017-10-31

На економічному форумі в Полтаві керівник Ланнівської агропромислової групи Олександр Тимоха презентував будівництво і концепцію розвитку нового агропромислового парку в Карлівському районі Полтавської області.

За словами Олександра Тимохи, заявлений термін функціонування парку складе 49 років. 

Будувати індустріальний об'єкт будуть в три етапи. Перший етап передбачає будівництво елеватора, який планують здати в експлуатацію до кінця 2017 року. Далі на черзі - будівництво заводу з виробництва борошна та комбінату хлібобулочних виробів.

Нагадаємо, що у вересні цього рок в Реєстрі індустріальних (промислових) парків України з'явився новий об'єкт - "Ланнівскій індустріальний парк", розташований в селі Ланна Карлівського району Полтавської області.

Площа парку перевищує 30 га і є сукупністю ділянок землі, які перебувають у власності у приватного підприємства "Ланнівскій цукровий завод", ініціатора створення парку.

Парк створений з метою переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, сільськогосподарського машинобудування, обслуговування, зберігання та логістики. 

За прогнозами, тут зможуть знайти роботу близько шести сотень людей.

За даними МЕРТ, провідна компанія парку - ТОВ "Ланнівскя МТС", учасник - ПП "Ланна-Агро". Всі компанії, що входять до складу Ланнівскої агропромислової групи, спеціалізуються на вирощуванні технічних і олійних культур, м'ясному й молочному тваринництві, виробництві та реалізації цукру, садівництві. 

У групи є власні склади для зберігання фруктів та овочів, техніка для збору врожаю, млин для зерна.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Ukravit створить інноваційний біотехнологічний агроіндустріальний парк

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>