МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Тепер господині забудуть про сльози
2017-10-31

У США селекціонери вивели цибулю, що не викликає сліз. В кінці жовтня Sunions - «солодка цибуля без сліз» була представлена на PMA Fresh Summit в Новому Орлеані.

За словами селекціонера Sunions Ріка Уотсона, новий різновид цибулі, у якого під час зберігання гострота тільки знижується - це результат більше ніж 30 років досліджень.

Sunions є продуктом природної гібридизації компанії Bayer Crop Science. Це солодкий сорт цибулі, який по довжині світлового дня належить до групи довгого дня і вирощується в Америці. Але, на відміну від інших сортів цибулі довгого дня, Sunions стає солодшим і менш «слізливим» під час зберігання.

Все пояснюється кількістю летючих сполук, відповідальних за гостроту і виділення сліз. Кількість цих сполук в інших сортах цибулі не змінюється або навіть збільшується під час зберігання. У Sunions ці сполуки навпаки зменшуються, створюючи більш м'який смак і роблячи цибулю з часом солодшою.

«Споживачі хочуть знайти спосіб уникнути сліз при різанні цибулі. 500 тисяч запитів в Google-пошуковику говорять самі за себе. А на YouTube ми виявили понад 5 млн переглядів на цю тему», - зазначив президент Golden Sun Marketing Дон Гудвін.

Компанія також провела тестування нового сорту в Bayer Sensory Lab і в Центрі сенсорної оцінки Університету штату Огайо, на яке запросила споживачів. Кожен охочий зміг перевірити, чи викликає цибуля Sunions сльози під час нарізки. В результаті кожен учасник тестування був приємно здивований.

«Ніяких сліз. Зазвичай мені доводиться носити сонцезахисні окуляри, щоб нарізати цибулю. Як таке може бути, щоб я не плакав, розрізаючи цибулину, а її запах залишився таким же, як і у звичайної цибулі? », - зазначив один з учасників.

Новий сорт цибулі надійде в продаж тільки після того, як буде сертифікований групою експертів з дегустації та пройде тестування в харчовій лабораторії на підтвердження допустимої кількості летючих з'єднань.

Нагадаємо, що «МР Гарлік» стала першою компанією в Україні, яка почала виробляти ферментований чорний часник.

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>