МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

III Молочний конгрес Казахстану пройшов за участі українців
2017-10-31

25 жовтня відбувся III Казахстанський молочний конгрес, в якому взяли участь і представники молочного ринку України.

Про це поінформувала координатор проекту DGE Альона Климчук, повідомляє прес-служба Асоціації виробників молока (АВМ).

«Вже третій рік поспіль відбувається молочний конгрес у Казахстані. DGE бере активну участь у його організації, запрошенні фермерів та розробці програми», — зазначила вона.

Організаторами заходу виступили Dairy Global Experts (DGE), Center of Agribusiness Innovations, Європейський Банк Реконструкцій та Розвитку (EBRR), Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO), Молочний Союз Казахстану.

Молочний конгрес — це єдиний захід такого масштабу на казахському аграрному просторі подій такого рівня, які збирали б саме виробників молока саме казахстанської території.

Цьогоріч під час конгресу відбувся круглий стіл, де брали участь не тільки виробники молока, а й переробники та представники влади. Захід проходив цілий день за участі 200 гостей.

Участь у Молочному конгресі надала казахським фермерам чудову можливість поспілкуватися із різними представниками влади та фінансових структур. Відтак, захід відкривали представники Міністерства сільського господарства Казахстану.

III Казахстанський молочний конгрес став платформою для обміну інформацією. Основною метою заходу було представити місцевим фермерам яскравих спікерів, міжнародних експертів та представників ключових аграрних компаній, з якими вони можуть співпрацювати. Це платформа обміну досвідом і між самими фермерами.

Як поінформувала координатор проекту DGE, великий резонанс серед учасників викликала презентація Любомира Дикуна «Про досвід кооперації і ведення молочного бізнесу в Україні».

Нагадаємо, що у створення сироварні на Буковині австрійці інвестували €20 тис. 

Джерело: http://agravery.com
 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>