МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Інвестори "піднімуть з руїн" найбільшу кондитерську фабрику Луцька
2017-11-01

Сьогодні на Волині найбільша кондитерська фабрика Луцька перетворюється на руїну. Враження складається таке, що тут як мінімум років 10 не чули про інвестиції в ремонт: стеля цехів вражена грибком, чорна і прогнила; наявне устаткування зношене і заржавіле; територія фабрики захаращена бур'янами та розваленими будівлями. Річ у тім, що з 2006 року підприємство "Луцьккондитер" належить київській підприємниці Тетяні Польській. Вже більш як 10 років банк, в якого вона взяла 45-мільйонний кредит, намагається повернути свої гроші. А на підприємстві досі відкрита кримінальна справа за фактом незаконного виведення майна з іпотеки банку. Наразі тривають судові тяганини за майно «Луцьккондитера».

Фабрика, яка була відома за межами Волині, сьогодні доведена до складної ситуації. Зараз фабрика практично у занепаді, працює всього 16 осіб та 25 осіб, які ними керують.


«Луцьккондитер» знаходиться в банкрутстві вже майже 10 років. Частина нерухомого майна була продана іншим суб’єктам, фабрика складається з 16 нерухомих об’єктів і великої частини рухомого майна. Все майно практично було заставлене у банках. На сьогодні частина будівель (приблизно 40 %) належить компанії «Вестконд».

Компанія ТОВ «Вестконд» заявляє, що хоче відновити це підприємство. Про це йшлося під час прес-конференції керівництва компанії, яка відбулася 31 жовтня

Інвестори планують запускати виробництво цукерок та створювати робочі місці на підприємстві.

У 2018 році, коли закінчаться майнові питання, планують розпочати повноцінне відродження кондитерської фабрики. 

Директор компанії «Вестконд», яка набуває права власності на майновий комплекс Луцької кондитерської фабрики, Віктор Нижгородцев запевнив, що їхні плани базуються на тому, що компанія виробнича, торгова, торгують зі всіма мережами. У фабрику вкладають інвестиції та вже підготували «поле», щоб швидко реалізовувати продукцію. Головним завданням, на думку директора, є формування дохідної частини.

Директор коротко розповів також про плани на майбутнє. На 2018 рік запланували інвестиції у розмірі 25 – 30 мільйонів гривень. Частина цих коштів піде на поповнення обігових коштів, бо без сировини, матеріалів продукцію неможливо зробити, частина піде на ремонт будівель та основних засобів, а також на модернізацію виробництва.

Інвестори запевняють, що відновлена компанія надасть близько 200 робочих місць. На підприємстві планують запустити лінію пралінових цукерок («Каракум», «Мак», «Байки» на основі перетертого горіха), де будуть залучені 15–20 працівників. На помадній лінії (цукерки «Ромашка») працюватиме до 20 осіб, на лінії цукрового печива («До кави, «Корівка» тощо) планують 10 робочих місць. У бісквітному цеху (торти, рулети, тістечка), який ще досі функціонує, працюватиме до 50 осіб, а у цеху замовної продукції (замовні торти та короваї) – 5 осіб. Також буде ще фруктовий цех (чорносливи, курага, фініки) – 25 осіб, грильяжний цех («Метеорити», «Прометеї», Гриляжі») – 15 осіб та 10 осіб у цеху елітної цукерки (на зразок стріла, цукерки у коробках тощо). Отож, всього планують створити до 155 місць виробничого персоналу, а окрім того буде ще адміністративний та обслуговчий персонал – до 45 осіб.

Фабрика має чудові потужності і може виробляти майже 400 тонн продукції в місяць (22 календарні дні). Відповідно, потужності можна збільшити, якщо працювати 30 календарних днів у три зміни. Однак, насамперед будуть намагатися запустити перші зміни по всіх лініях. Ставлять собі за мету, аби люди могли заробляти не менше п’яти тисяч гривень.

Поки тривають судові тяганини, у приміщеннях, які вже у власності «Вестконд» планують запустити цех фруктових цукерок, отож у листопаді з’явиться уже 25 робочих місць. У грудні планують запустити дві зміни, відповідно буде 50 робочих місць.

РЕКОМЕНДУЄМО: Пряники та заморожені торти виробництва ПАТ "Київхліб" з'явились на американських ринках

На Черкащині створили 850 робочих місць

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>