МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Повторну фінансову підтримку отримають 212 фермерських господарств
2017-11-03

Нещодавно стали відомі результати конкурсного відбору бюджетної програми «Надання кредитів фермерським господарствам». 212 фермерських господарств з 24 областей України отримали право на одержання поворотної фінансової підтримки у 2017 році. Всього на одержання такої підтримки претендувало 308 фермерських господарств, повідомляє прес-служба МінАПК.

«За держпрограмою надання кредитів фермерським господарствам у цьому році вдалося задовольнити 70% заявок. Зазначу, з Луганської та Донецької області задовольнили 100% заявок. Перевага надавалась тим господарствам, які мають в обробітку до 500 га землі, є членами кооперативів або займаються розведенням ВРХ, ягідництвом, виноградарством чи органічним виробництвом, а також чия діяльність показує динаміку розвитку. Важливим є те, що вперше фінансову підтримку отримає сімейне фермерське господарство», - повідомила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова під час виступу на міжнародній виставці ефективних рішень для агробізнесу «АгроКомплекс 2017».

Загальна сума асигнувань, визначених програмою на 2017 рік, складає 65 млн грн, з яких: 25 млн грн – коштом загального фонду, 40 млн грн - фінансування спеціального фонду. Це у 4 рази більше, ніж минулого року (2016 – 15,7 млн).

Відповідно до Порядку використання коштів, фінансова підтримка на конкурсних засадах на поворотній основі надається фермерським господарствам у розмірі, що не перевищує 500 тис. гривень, за умови забезпеченням виконання зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів та створення нових робочих місць у селі.

Цього року до складу конкурсної комісії увійшли: представники громадських організацій, профільних асоціацій, дорадчих служб, представники Мінагрополітики, Укрдержфонду. Усі засідання комісії транслювалися в режимі онлайн.

Після погодження Мінагрополітики реєстру фермерських господарств, що отримали право на одержання фінансової підтримки, міністерство спрямує розподілений обсяг коштів до Укрдержфонду, який укладатиме з переможцями конкурсу договори про надання кредитів та перерахує їм бюджетні кошти.

РЕКОМЕНДУЄМО: В Україні запустять програму по видачі безвідсоткових кредитів на будівництво нових ферм

Львівська область стане третім пілотним регіоном у підтримці малих і середніх фермерських господарств

За матеріалами: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>