МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

ОККО вийшов на український ринок мінеральних добрив
2017-11-03

OKKO Group оголосив про вихід на новий ринок - тепер агровиробники можуть законтрактувати у компанії не тільки паливо, але й азотні та комплексні добрива. Уже сьогодні в рамках проекту їх можна придбати як вагонними партіями, так і більш дрібними - з власних складів, відкритих у Хмельницькій і Рівненській областях. Незабаром ще один запрацює й у Вапнярці Вінницької області. 

«Наш холдинг продовжує активний розвиток агротрейдингового напрямку, стратегічна мета якого - закривати 100% потреб фермерів у товарних ресурсах для їх виробничих процесів, - вважає віце-президент OKKO Group Юрій Кучабський. - Ми вже забезпечуємо їх пально-мастильними матеріалами, мінеральними добривами, плануємо постачати засоби захисту рослин та іншу необхідну продукцію. За ціновим критерієм наші послуги є повністю конкурентними на ринку, а висока репутація бренду «ОККО» гарантує, що кожен замовник отримає товар належної якості, своєчасно і в необхідній кількості ». 

На кожному з уже відкритих складів може зберігатися до 4 тисяч тонн міндобрив одночасно. У Ярмолинцях і Нової Любомирці облаштовані місткості під сухі добрива, а у Вапнярці - ще й для зберігання рідких.

Важливою перевагою для аграріїв є те, що закупівля добрив можлива і через форвардну програму компанії «ОККО Агротрейд». Відповідно до її умов, за придбані зараз міндобрива, пальне чи інші товари покупець може розрахуватися зерном чи іншою продукцією майбутнього врожаю. Ще один варіант - це оформлення угоди в рамках програми гарантованих платежів, яку «ОККО Агротрейд» почав спільно з «ПриватБанком».

Керівництво компанії запевняє, що співпраця з OKKO Group дозволить аграріям збалансувати свої витрати, отримавши при цьому не тільки надійного постачальника добрив і пально-мастильних матеріалів, а й потенційного покупця своєї продукції.

Детальніше з пропозиціями щодо мінеральних добрив можна ознайомитися на сайті.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Українська ТМ StimOrganic вироблятиме органо-мінеральні добрива в Польщі

Джерело: http://www.ukragroconsult.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>