МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Портал rabota.ua
2015-10-27

Портал rabota.ua стартував 13 липня 2000 року. Тоді Інтернет тільки починав розглядатися як майданчик для пошуку співробітників і роботи, і наш ресурс був одним з перших і найбільш популярних порталів роботи. Він активно ріс і розвивався, розширював функціональні можливості і шукав оптимальні шляхи для взаємодії зі своєю аудиторією - тобто безпосередньо брав участь у становленні ринку інтернет-рекрутингу.

Кінець 2006 року - знаменний в історії нашого порталу - польська група компаній Grupa Pracuj Ltd, лідер Інтернет-рекрутингу центральної Європи, стала стратегічним партнером та інвестором rabota.ua.

Одночасно rabota.ua стає ексклюзивним партнером міжнародної рекрутингової мережі The Network представленою в більш ніж 100 країнах світу. Це дозволяє міжнародним компаніям з нашою допомогою знаходити фахівців на українському ринку праці, а також допомагає роботодавцям України успішно шукати співробітників за кордоном.

Досвід, накопичений за роки роботи на національному ринку інтернет-рекрутингу, а також досвід польських партнерів дозволили порталу rabota.ua більш конкретно окреслити напрямок роботи і подальшого розвитку. З порталу «для всіх», rabota.ua став перетворюватися в основну площадку для пошуку висококласних фахівців, а також менеджерів середньої та вищої ланки. Професіоналів саме такого рівня шукають і знаходять на порталі rabota.ua роботодавці.

На сьогоднішній день портал rabota.ua є провідним професійним порталом України, послугами якого користується абсолютна більшість відомих національних та міжнародних компаній. Динаміка розвитку Інтернет і ринку в цілому постійно надихає команду порталу до нових рішень, удосконаленню інтерфейсу і поліпшенню сервісів.
Джерело: rabota.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>

12.09.2020
Профіль на LinkedIn - потужний союзник у боротьбі за місце під сонцем
На сьогоднішній день в LinkedIn інформацію про себе висвітлили 17 278 спеціалістів, що працюють у сільському господарстві України, і більшість із них є активними користувачами цієї мережі, що характеризується їхньою участю в професійних групах, як українських так і в глобальних тематичних спільнотах