МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Офіційний логотип для української органічної продукції нарешті затверджено
2017-11-03

Міністерство аграрної політики та продовольства України стало власником першого державного логотипа для маркування органічної продукції. Про це повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства Олена Ковальова.

Перший український державний логотип органічної продукції був представлений Міністерством агрополітики ще 5 лютого 2016 року. Автором зображення стала випускниця Харківської академії дизайну і мистецтв Поліна Макарова.



За словами Олени Ковальової, процедура перевірки та реєстрації права інтелектуальної власності логотипу тривала практично два роки, але наразі завершена.

"Хочу привітати всіх виробників органічної продукції. Пройшла тривала процедура і нарешті нам офіційно прийшли оригінали свідоцтва про те, що Мінагрополітики є власником логотипу органічної продукції", ‒ розповіла заступник міністра.

За її словами, логотип буде використовуватися на загальних засадах використання прав інтелектуальної власності.

"Окремого порядку використання логотипу немає. Але якщо буде зафіксована невідповідність продукції логотипу, то будуть вживатися відповідні заходи", ‒ підсумувала Олена Ковальова.

Загалом, зображення буде використовуватися для маркування товарів, виготовлених без використання хімічних добрив і пестицидів, а також харчових добавок штучного походження. Завдяки використанню логотипу українську органічну продукцію можна буде пізнати на полицях не тільки українських, а й закордонних магазинів.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Скільки може заробити Україна на виробництві органіки

Ця продукція має в складі ГМО! Розроблено законопроект про державний контроль обігу генетично-модифікованої продукції

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>