МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Центральний офіс компанії «Бізон-Тех» тепер знаходитиметься в Києві
2017-11-05

«Бізон-Тех» почав свою діяльність із Запоріжжя, звідти ми починали, розвивали регіональну присутність по всій території України. Але наші амбіції, цілі та бажання привели до того, що ми вирішили відкрити офіс в самому серці країни — у Києві. Сюди ж ми перенесли функції центрального офісу. Ми стали географічно, логічно та ментально ближчими до наших клієнтів, постачальників і партнерів», — зазначив Вадим Коверник, власник групи компаній BKW, до якої входить «Бізон-Тех».

Сьогодні компанія має 24 філії по всій території України, в яких працюють 135 менеджерів із продажу.За словами Вадима Коверника, «Бізон-тех» має намір і надалі розвивати свою регіональну та кадрову присутність.

"Найуспішнішою компанією може бути лише та, у якої буде найкращий персонал і кадровий склад. Ми прагнемо до цього. Прагнення до розвитку та чесність до партнерів — наші головні цінності й основа репутації», — наголосив він.

У 2016 році власники компаній «Бізон-Тех», «Амбар Експорт БКВ» та LANDFORT Вадим Коверник та Віталій Боговін об’єднали всі свої активи у групу компаній BKW.

На сьогодні BKW включає три напрямки в бізнесі.

Компанія «Бізон-Тех» займається дистрибуцією засобів захисту рослин, насіння і добрив. На п'ятий рік роботи «Бізон-Тех» був уже в ТОП-4 дистриб'юторів України.

«Комора-Експорт БКВ» відповідає за трейдинг. У 2016 р. «Комора Експорт БКВ» увійшла в ТОП-10 експортерів пшениці. 

Крім цього, група компаній BKW має власне сільськогосподарське виробництво на площі майже 30 тис. га. Це 7 аграрних сільськогосподарських підприємств, які об'єднані в один агрохолдинг LANDFORT.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Нова техніка від компанії  Claas з розширеними можливостями

Нова стратегія розвитку AGCO на ринку України

Джерело: http://superagronom.com


Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>