МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

У Європі з'явилась асоціація сорго
2017-11-05

Установчі збори європейської міжпрофесійної асоціації сорго - Sorghum ID - відбулися 26 вересня 2017 року в Брюсселі. 

Брюссельська зустріч формально поклала початок новій структурі, оскільки об'єднала різних європейських діячів, що займаються насінництвом, виробництвом і перероблюванням сорго. Під час зустрічі були чітко визначені цілі організації - розвиток виробництва сорго в Європі, а також проведення генетичних досліджень для отримання якісних гібридів. 

Адміністративна рада Sorghum ID складається з європейських діячів, які створили цю структуру. За результатами їх перших зборів буде обрано керівний склад і президент нової асоціації. 

«У сорго багато переваг і багатий потенціал. Ми хочемо об'єднати європейських виробників, щоб розвивати виробництво і генетичні дослідження даної культури з метою отримання якісних гібридів. Хочу зауважити, що дане об'єднання матиме довгостроковий характер. Виробники й працівники переробної сфери повинні отримати надійне джерело постачання для здійснення своєї діяльності», - заявив делегат Sorghum ID Люк Еспрі на брюссельському установчих зборах. 

Створення Sorghum ID є третім етапом у серії заходів, які почали організовувати професіонали в області сорго і фахівці економічної сфери. Трирічний план просування культури сорго в різних європейських державах почали реалізовувати з весни 2017 року за фінансової підтримки Європейської Комісії.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Український ріпак має попит на ринках ЄС

Експорт українського льону зріс на 44%

Канадська компанія інвестуватиме кошти в конопляний бізнес на Хмельниччині 

Джерело: http://agroportal.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>