МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Новий термінал по перевалці сільгосппродукції почне працювати в грудні
2017-11-05

Компанія "Єврозовнішторг" будує в морському порту Ольвія (Миколаїв) новий термінал, який буде спеціалізуватися на перевалці сільськогосподарської продукції. Введення в експлуатацію першої черги заплановано на кінець цього року. 

Про це повідомив в.о. голови Адміністрації морських портів України (АМПУ) Райвіс Вецкаганс у своєму блозі на порталі ЦТС. 

За його словами, півтора місяця тому в Ольвії було розширено пул інвесторів - 14 вересня на останньому засіданні Ради порту ТОВ "Компанія" Єврозовнішторг" була включена до складу Ради морського порту Ольвія. Крім того, були внесені зміни в План розвитку порту з урахуванням розвитку морського термінала "Єврозовнішторг". 

"Інвестор уже в грудні поточного року планує ввести в експлуатацію першу чергу нового сучасного терміналу з перевалки сільгосппродукції. Гідротехнічні споруди побудовані виключно за кошти інвестора, вже пред'явлені Реєстру судноплавства України та мають класифікаційне свідоцтво", - розповів Вецкаганс.

"Єврозовнішторг " на засіданні Ради порту Ольвія тоді виступив з проектом "Будівництво бази по накопиченню сільгосппродукції й відвантаження на морські судна через причал №4, розташований за адресою: м.Миколаїв, вул. Айвазовського 14 ". 

Порт Ольвія, розташований на лівому березі Дніпро-Бузького лиману, має 7 причалів загальною довжиною 1,53 км. Може приймати судна довжиною до 250 метрів, шириною до 40 метрів і дедвейтом до 80 тис. тонн. Оголошена осадка в порту - 10,5 метрів.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Корейська компанія побудує зерновий комплекс в одному з портів України

Джерело: http://www.ukragroconsult.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>