МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Херсонські очільники сприятимуть будівництву заводу з переробки сорго
2017-11-06

ТОВ «Науково-виробниче товариство "УКРСОРГО"» планує розпочати вирощування сорго на Херсонщині та побудувати завод для здійснення переробки цієї культури безпосередньо на території області.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв разом зі своїм заступником Євгеном Рищуком та директором Департаменту АПК Олександром Паливодою провів зустріч з Ярославом Бардиним, генеральним директором ТОВ «Науково-виробниче товариство "УКРСОРГО"».

Так, Бардин звернувся до очільника області з проханням посприяти впровадженню вирощування цієї культури на Херсонщині.

«Ми спілкувалися на цю тему з фермерами південних областей. І побачили, що саме у ваших, херсонських, людей горять очі, саме вони зацікавлені у вирощуванні сорго», ― пояснив він.

"УКРСОРГО" бере на себе виконання таких пунктів: техніко-економічне обґрунтування вирощування зернового, цукрового та силосного сорго; постачання насіння гібридів сорго; науково-виробничий супровід вирощування сорго; перероблювання сорго та його подальшу реалізацію.

До того ж ТОВ «НВТ "УКРСОРГО"» планує протягом кількох місяців з моменту підписання угоди про співпрацю побудувати завод для здійснення переробки сорго безпосередньо на території області.

«Останніми роками у зв’язку із підвищенням посушливості клімату в степовій зоні України значно зросла потреба в розширенні посівів посухо- і жаростійких культур. Однією із придатних до таких умов культур є сорго. Тому його вирощування у нас є економічно доцільним і агрономічно обґрунтованим», ― зауважив заступник голови облдержадміністрації Євген Рищук.

Наразі дане підприємство активно працює з аграріями Дніпропетровської області. Але вирощування, переробка та експорт такої культури як сорго з часом стають все актуальнішими, тому співробітництво ТОВ «НВТ "УКРСОРГО"» та херсонських фермерів буде вигідним для обох сторін.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: У Європі з'явилась асоціація сорго

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>