МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Академік на Tesla продає мед біля входу до метрополітену
2017-11-06

У Києві помітили дідуся на автомобілі Tesla, який продавав мед біля входу до метро Осокорки. 

Торговець медом стояв на стихійному ринку біля одного з виходів зі станції метро й припаркував поруч своє авто Tesla червоного кольору. Спочатку він дістав з багажника автомобіля розкладний стіл та стілець, а потім почав виставляти товар. Червона Tesla не могла не привернути увагу одного з перехожих, який і зняв на відео та виклав у мережу, як дідусь на електромобілі торгує медом.

Користувач соцмережі Facebook Дмитро Ступак особисто переконався в тому, що червона Tesla стоїть біля підземного переходу, а водій спокійно продає мед з лотка. Дмитро не тільки купив мед у чоловіка, але й дізнався, ким є продавець.

Водієм виявився Улянич Микола Васильович, академік Української Академії Наук і заслужений пасічник України, який також є почесним апітерапевтом України.За словами Миколи Васильовича, він купив електромобіль спеціально, щоб не турбувати бджіл на пасіці звуком мотора.

Що цікаво, до автомобіля Tesla у почесного пасічника був бюджетний електромобіль Nissan LEAF, який він продав у лютому цього року.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Відпочинково-оздоровчий бізнес навколо вуликів

Чи здатні крихітні дрони замінити справжніх бджіл?

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>