МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Перспективи створення ЗВТ між Україною та Саудівською Аравією
2017-11-06


Саудівська Аравія зацікавлена ​​у створенні зони вільної торгівлі з Україною.

Про це заявив заступник глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв.

«Після підписання Меморандуму про політичні консультації між МЗС України та Радою співробітництва арабських держав Перської затоки, ми маємо можливість розробити конкретний план, сформувати робочі групи за різними напрямками й обговорити можливі формати співпраці», — розповів Єлісєєв.

Річ у тім, що проблеми з постачанням води та зневодненням територій змусило Саудівську Аравію згорнути виробництво сільськогосподарської продукції. З 2016 року країна повністю перейшла на імпорт аграрної продукції.

«Саудівська Аравія разом з ОАЕ є лідерами з імпорту української продукції в регіон з цифрою в 87%, — каже заступник Міністра аграрної політики і продовольства з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева. — Значним попитом на ринках Близького Сходу користується українська птиця «халяль».

За даними Державної фіскальної служби, товарообіг України та Саудівської Аравії в січні-вересні 2017 року склав $562,815 млн. 

Експерти переконані, що країни Перської затоки, до яких входять Саудівська Аравія, Бахрейн, Катар, Кувейт, ОАЕ й Оман, є одним із найперспективніших ринків у світі.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Зона вільної торгівлі між Україною та Канадою

Україна та Литва реалізують угоду двостороннього співробітництва в галузі АПК

Новий Шовковий шлях поверне Україну до ліги світових держав-транзитерів 

Джерело: http://landlord.ua


Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>