МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Кредит для аграріїв: KMZ Industries та «Агропросперіс Банк» уклали партнерську угоду
2017-11-07

KMZ Industries та «Агропросперіс Банк» уклали партнерську угоду про фінансування придбання елеваторного обладнання для малих і середніх агровиробників за пільговими відсотковими ставками.

Партнерська програма значно спрощує придбання обладнання від KMZ Industries для обробки та зберігання зернових культур. Це дозволить виробникам зерна підвищити якість їхньої діяльності та отримати більший прибуток завдяки продажу продукції на піку цін.

За умовами партнерської програми, кредит надається у розмірі до $400 тис. або в еквіваленті у гривні на період до 40 місяців за пільговою ставкою від 6,55%. Остаточне рішення щодо видачі кредиту банк приймає лише за три дні.

Партнерською програмою можуть скористатися аграрії з площею земель від 100 га, які мають досвід агровиробництва більш як три сільськогосподарських циклів.

«Зараз в Україні експлуатується замало елеваторних об'єктів. Ми добре розуміємо, що зерносушарки, силоси та інше мають досить високу ціну і водночас є необхідністю для аграріїв. Тож партнерська угода з "Агропросперіс Банком" ― це наш спосіб допомогти та підтримати українських виробників зерна» ― зазначила гендиректор KMZ Industries Валерія Калашник.

Голова Правління «Агропросперіс Банку» Сергій Щепанський зауважив, що дана програма є максимально адаптованою до потреб агровиробників.

«Партнерська програма пропонує аграріям не тільки зручний графік погашення кредиту відповідно до сезону, але й можливість не сплачувати перший внесок за умови надання додаткової застави або аграрної розписки» ― сказав він.


ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Компанія "Техноторг" долучилася до агрокредитування фермерів від ОТП Банку

 Банк Кредит Дніпро та USAID підписали Меморандум «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

План державної підтримки фермерів на натупні три роки

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>