МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

«Агросем» стала першою компанією, яка отримала кваліфікацію FarmSight від John Deere
2017-11-07

«Агросем» стала першою і поки що єдиною компанією-дилером, яка отримала рівень кваліфікації FarmSight Level 3.0 від John Deere.

Отримання FarmSight Level 3.0 підтверджує високу кваліфікацію працівників, якість надання комплексних послуг, надійність «Агросем» як партнера в точному землеробстві.

З метою реалізації цієї стратегії та розвитку даного напрямку на аграрному ринку України компанія «Агросем» ще в 2015 році створила окремий відділ інноваційних технологій.

Кваліфікація FarmSight - це комплекс рішень за допомогою інтелектуальної техніки John Deere, інноваційних рішень з управління сільськогосподарським виробництвом (AMS) і додаткових сервісних послуг, які пропонує компанія «Агросем».

Реалізація стратегії FarmSight на базі господарств дозволяє за допомогою обладнання точного землеробства і комплексних сервісних послуг досягати підвищення продуктивності й ефективності техніки, знижувати витрати, автоматизувати процеси сільськогосподарського виробництва, оптимізувати роботу техніки, отримати повний контроль над технікою.

З огляду на те, що не кожен дилер може надавати комплексні рішення для клієнтів, John Deere проводить щорічну сертифікацію дилерів, визначаючи їх рівень в реалізації стратегії FarmSight.

Нагадаємо, що нещодавно компанія «Агросем» відкрила представництво на Львівщині.

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>