МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

День молодого спеціаліста: «Твій професійний старт».
2017-11-07

​Вже традиційно в рамках виставки «AgroComplex» 2 листопада 2017 року відбувся День молодого спеціаліста: «Твій професійний старт».
 
Програма заходу включала дві паралельні секції: «Школа працевлаштування» та «Ярмарок вакансій».
 
Представники таких загально відомих холдингів, як ІМК, Cygnet Agrocompany, KERNEL познайомили молодих фахівців з  програмами практики, стажування та можливостей працевлаштування в своїх компаніях.
Всі компанії які були присутні на заході, а це: ED&F Man Ukraine, ТОВ СП "Нібулон", ТОВ "Хай Філд", ТОВ "Агросем", Корпорація «Сварог Вест Груп», ТОВ "Агро Легіон", Група компаній VITAGRO, Timac AgroУкраїна, ТОВ «Юпітер 9 Агросервіс» дуже зацікавлені у співпраці з молоддю, і мають вже роками опрацьовані розробки та програми для залучення ініціативних, мотивованих молодих спеціалістів.


 
В якості спікерів на заході були присутні не тільки представники агрохолдингів.
Українська асоціація молодих фермерів розказала про можливості міжнародного стажування для молоді, представники Платформи розвитку агробізнесу Agrotalks познайомила студентів з альтернативними можливостями для професійного розвитку та кар'єрного зростання в сфері АПК поза межами агрохолдингів. Власник компанії Drone.UA розказав про міждисциплінарні можливості для професійного розвитку, які з'явились на ринку АПК останніми роками.Головний редактор журналу "Agroexpert" познайомила слухачів з конкурсом "Кращий молодий агроном", який проводиться з 2013 року, та залучає щорічно велику аудиторію учасників.
 
Також на заході молоді фахівці змогли отримати цінні поради щодо влаштування на роботу своєї мрії та навичок самопрезентації від порталу пошуку та підбору персоналу "Агрокар'єра".


 
Крім того серед учасників "Ярмарки вакансій" був проведений розіграш, спонсором якого стала компанія "Данон Україна".
 
По закінченню, за бажанням студентів організатори виставки «AgroComplex» проводили екскурсії для ознайомлення та відвідування стендів провідних агротехнологічних компаній.
 
Існує думка, що подібні Ярмарки вакансій, вже вчорашній день, та не є ефективними. Але насправді, на сьогодні, це поки, що єдина можливість для компаній-роботодавців, одночасно поспілкуватись з великою кількістю кандидатів, підвищити рівень поінформованість серед студентів про бренд компанії, нові програми та можливості розвитку та отримати додатковий привід для комунікації з колегами з інших компаній.
Студенти ж зі свого боку мають можливість особистого спілкування з представниками роботодавців, що дуже важливе для них. Тому що, можна просто відгукнутись на вакансію на сайтах пошуку роботи або на сайті самої компанії, але особисте спілкування і розуміння, що вони потрібні роботодавцям, дає їм впевненість у власних силах та додає мотивації.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Відвідати Ярмарок вакансій – це ще не все
 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>