МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Continental відкрив новий завод із випуску сільськогосподарських шин
2017-11-07

Одночасно із запуском нової лінійки радіальних шин преміального класу підрозділ спеціалізованих комерційних шин Continental (CST) відкриває нову виробничу площадку в селищі Лозада (Португалія). 

«Наш цех сільськогосподарських шин в Лозада є одним із найбільш передових у концерні Continental і у відповідному сегменті», - сказав Педро Каррейра, керуючий заводу в Лозада. 

Підприємство оснащене новітніми технологіями, що гарантують бездоганне виробництво шин. Завдяки інноваційним намотувальним механізмам досягається рівномірний розподіл матеріалу для отримання правильної круглої форми. Також використовується технологія борту, спеціально розроблена для сільськогосподарських шин, що підвищує їх міцність та оптимізує монтаж і посадку на обід. Технологія ASIC застосовується для забезпечення рівномірного розподілу температур всередині та ззовні шини під час вулканізації, що робить позитивний вплив на продуктивність заводу. 


Крім того, підприємство було побудовано за стандартами ергономіки: так, для транспортування сільськогосподарських шин використовуються автоматично керовані навантажувачі (AGV) і підйомні механізми. 


Поруч з виробничим цехом створений випробувальний центр, в якому відділ досліджень і розробок в тісній співпраці з головним офісом в Ганновері буде перевіряти якість виготовлених шин і працювати над оптимізацією та подальшим вдосконаленням продукції для сільського господарства. 

У будівництво нового заводу в минулому році компанія Continental інвестувала 49,9 млн євро. Додаткові 2,5 млн євро було вкладено в новий випробувальний центр. 

Різні виробничі майданчики Continental боролися за право організувати нове підприємство на своїй території, але в 2014 році вибір припав на Лозада через відмінну інфраструктуру і високої кваліфікації персоналу. У лютому 2016 року розпочалося будівництво, а в червні був закладений фундамент. Перша експериментальна партія шин була випущена в листопаді того ж року. З квітня 2017 року на заводі Лозади виготовлялися тестові шини, а серійне виробництво почалося в серпні. До кінця 2017 року буде випущено 5000 шин 13 різних типорозмірів. Крім сільськогосподарських шин, на новому заводі також виготовляють легкові. 

Це найефективніший завод Continental: його виробнича потужність становить близько 18 млн легкових шин. 

Компанія Continental інвестувала в цілому 100 млн євро в збільшення обсягу виробництва легкових шин і розширення виробництва високошвидкісних шин.

РЕКОМЕНДУЄМО: Центральний офіс компанії "Бізон-Тех" тепер знаходитиметься в Києві

Нова стратегія розвитку AGCO на ринку України

За матеріалами: http://agropravda.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>