МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На розвиток зеленого туризму держава виділятиме 1 млрд грн щорічно
2017-11-07

Мінагрополітики зацікавлене у диверсифікації економічної діяльності в сільській місцевості, одним із видів якої є сільський туризм.

Про це розповів заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань фермерства та розвитку сільських територій Віктор Шеремета. 

«Світова практика свідчить, що для багатьох країн такий вид діяльності як сільський туризм не відокремлений від аграрного виробництва та є одним з механізмів сільського розвитку. Володіючи значним туристично-рекреаційним потенціалом, комплексом історико-культурних та архітектурних пам’яток та природно-кліматичними ресурсами, Україна має всі можливості стати одним з провідних європейських туристичних центрів», — зазначив Шеремета.

З метою розвитку сільських територій було вирішено створити спільний майданчик для генерування нових ідей, дискусій та обміну досвідом між міністерством, представниками громадськості та виробниками сільгосппродукції.

Міністерством аграрної політики була розроблена «Концепція розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018–2020 роки», реалізація якої дасть можливість створити нові робочі місця на селі, покращити фінансове становище сільського населення, наситити якісними продуктами внутрішній ринок та збільшити валютні уторгування від аграрного експорту. Фінансування Концепції здійснюватиметься коштом державного бюджету обсязі не менше 1 млрд грн щорічно.

Для розбудови соціальної інфраструктури будуть напрацьовуватись нові шляхи посилення мотивації сільських громад. Завдяки забезпеченню сприятливих законодавчих збільшуватиметься кількість агроосель, які надають населенню послуги у сфері сільського зеленого туризму.

З метою вивчення міжнародного досвіду щодо розвитку сільських місцевостей та ведення агробізнесу нещодавно відбулася конференція «Сприяння розвитку сільських територій — досвід Німеччини та пропозиції для України» за участі заступника міністра аграрної політики та продовольства України з питань підтримки фермерства та розвитку сільських територій Віктора Шеремети.

Заступник міністра проінформував німецьких колег щодо чинної державної підтримки, а також напрацьовані механізми розвитку сільських територій.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Новий туристичний об'єкт: сімейна еко-ферма на Закарпатті

На Львівщині створять своєрідну "провінцію Шампань"

Перший агротуристичний кластер "ГорбоГори" відкрили у Львівській області

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>