МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Оновлений стиль ПАТ "Миронівський хлібопродукт"
2017-11-08

ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП) 7 листопада 2017 року презентував рестайлінг групи МХП.

В Україні компанія веде свою діяльність з 1998 року і за майже 20 років фірмовий стиль компанії кардинально не змінювався. Тож, щоб відповідати сучасним тенденціям та вимогам ринку, МХП провів оновлення логотипу та фірмового стилю.

Фірмовий стиль та логотип компанії розробляли спільно з провідним українським брендинговим агентством Tough Slate Design під керівництвом Дмитра Цапка, креативного директора та власника агентства.

«Ключовими задачами рестайлінгу було зберегти історичний символ в логотипі та відійти від асоціації компанії з вирощуванням зерна. Також новий логотип має лаконічно представляти МХП за кордоном у зв’язку з активною експансією холдингу у світі. Позиціювання компанії, як лідера аграрного ринку України, залишилось незмінним», ― зазначила Альона Кузьменко, директор зі зв’язків з громадськістю та корпоративної соціальної відповідальності МХП.Новий знак ― це трансформація історичного елементу ― «млина», який був присутній у логотипі компанії ще з 1998 року. Оновлений млин став сучасним, мінімалістичним, але зберіг автентичність першого знаку, а разом з ним і історію компанії.

Завдяки скороченню назви з «Миронівський хлібопродукт» на «МХП» логотип виглядає сучасним та легшим для сприйняття. А дескриптор стисло пояснює чим займається компанія та демонструє її масштаби.

Зазначається, що геометрія логотипу у вигляді млина символізує рух і ціль, акцентуючи увагу на головному ― безперервному досягненню результату.

Візуальні зміни поступово транслюватимуться на підприємства групи МХП. Усі вони будуть об’єднані єдиним фірмовим стилем та матимуть свій оновлений логотип з урахуванням основного логотипа МХП.

РЕКОМЕНДУЄМО: Миронівський хлібопродук розвиватиме цифрове сільське господарство

МХП інвестує в аграрні стартапи

Джерело: http://latifundist.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>