МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

COFCO продасть свій насіннєвий бізнес компанії Syngenta
2017-11-09

Китайська зернова корпорація COFCO International погодилася продати швейцарській Syngenta свій підрозділ із виробництва насіння. Хоча покупку Nidera Seeds спочатку належить схвалити антимонопольним органам, компанії розраховують отримати схвалення угоди вже до кінця цього року або на початку 2018-го. Умови угоди поки що не розкриваються.

«Ця домовленість є важливим кроком у нашій стратегії сфокусуватися на наших основних напрямках бізнесу», - зазначив головний виконавчий директор COFCO International Джонні Чи.

Nidera Seeds представляє весь сегмент виробництва насіння COFCO, а, отже, в результаті продажу китайська компанія залишиться без цього напрямку бізнесу.

Придбання компанією Syngenta підприємства з виробництва насіння у COFCO International дає можливість Nidera Seeds створити стійку платформу для подальшого довгострокового зростання компанії, нарощування власної цінності для клієнтів, фермерів і співробітників.

У Nidera Seeds, у свою чергу, є деякі фінансові складності, від яких, можливо, і намагається звільнитися нинішній власник.
Для Syngenta покупка бізнесу Nidera Seeds - це також відповідність ринковим тенденціям, коли консолідація в насіннєвий і хімічної промисловості створює великих конкурентів, що вимагає постійного збільшення власних активів для підтримки позиції на ринку.

Компанія Nidera заснована в 1920 році в Роттердамі та займається експортом зернових, олійних і соняшникової олії, зараз присутня на ринках понад 60 країн. Діяльність насіннєвого підрозділу Nidera - Nidera Seeds - сконцентрована на ринках Південної Америки і Європи, компанія виробляє насіння кукурудзи, соняшнику, сої та пшениці. Раніше Nidera Seeds також займалася випуском насіння сорго, проте в травні цього року було оголошено про продаж даного виробництва американської компанії Chromatin.

Попри покупку Nidera Seeds компанією Syngenta, перша все одно залишиться під китайським контролем: у лютому 2016 року китайська ChemChina домовилася про придбання Syngenta за $43 млрд.

COFCO - найбільша продовольча корпорація Китаю, закордонними інвестиціями й управлінням активами займається COFCO International. У 2016 році корпорація поставила в інші країни понад 100 млн т агропродовольчої продукції.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Дослідна станція в Білій Церкві отримає $1 млн інвестицій від компанії Syngenta

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>