МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Конкурс AGRITECH Challenge - нові можливості для аграріїв на ринку інновацій
2017-11-09

Інвестиції в інновації останнім часом стали мейнстрімом для українських аграріїв. Точне землеробство та дрони перестали бути новинками, в пошуку інноваційних рішень бізнес все більше звертає увагу на автоматизацію.

Творці промислово-технологічного парку UNIT.City оголосили про запуск платформи AGRITECH UNIT, орієнтованої на розвиток інновацій в аграрному секторі.

В рамках щойно запущеної платформи наприкінці листопада стартує  AGRITECH Challenge - міжнародний конкурс інноваційних рішень для фермерських господарств у країнах, що розвиваються. Переможці конкурсу отримають $10 000 та можливість реалізувати свій проект на ринку Південно-Східної Азії.

Першою ініціативою платформи став огляд української agritech-індустрії. Зокрема, був досліджений ринок аграрних інновацій в Україні і створена перша мапа agritech-проектів. В кожному сегменті визначені основні стартапи, отже інвестори та підприємці зможуть легше зрозуміти ринок.

Українські agritech-стартапи, агрохолдинги, технологічні компанії, міжнародні партнери отримають можливості для нетворкінгу, експертних консультацій та тестування інноваційних ідей.

«Вже зараз близько третини резидентів інноваційного парку належать до agritech-ринку, і тепер тут створюється осередок для таких компаній», — зазначає Макс Яковер, CEO UNIT.City.

Раніше проект AGRITECH UNIT презентував мапу українських стартапів, що працюють у сфері віртуальної та доповненої реальності. В майбутньому планується запуск платформи для об’єднання учасників ринку фінансових інновацій.

РЕКОМЕНДУЄМО: Ukravit створить інноваційний біотехнологічний агроіндустріальний парк

IT інновації в агробізнесі. 8 ключових напрямків

Інвестиційна платформа для українського агробізнесу

Джерело: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>