МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Новий сервісний центр офіційного дилера John Deere в Україні
2017-11-09

У жовтні 2017 року компанія «РДО УКРАЇНА», яка є офіційним дилером John Deere, відкрила у Вінниці сервісний центр з обслуговування сільськогосподарської техніки John Deere.

Сервісний центр побудований на площі 1,8 га. На його території розташовані: демонстраційні майданчики, мийка для техніки, паркувальна зона та двоповерхова будівля площею 3260 м², в якій розміщується приміщення під офіс, склад запчастин, де наразі зберігається понад 9 тис. найменувань запасних частин, та, безпосередньо зона технічного ремонту площею понад 800 м² для одночасного обслуговування десяти одиниць техніки.

«Раніше на даному місці було поле, а вже зараз тут побудований сучасний сервісний центр, який не тільки відповідає всім стандартам John Deere, а встановлює нові», — сказав директор «Джон Дір Україна» Пітер Заксе.

У будівництво сервісного центру значні кошти інвестувала материнська компанія «РДО УКРАЇНА» — американська компанія RDO Equipment Co.

«Наразі на полях вінницьких аграріїв працює понад 600 одиниць самохідної техніки John Deere, і це без врахування посівних агрегатів та ґрунтообробної техніки. Щоб вся техніка працювала без збоїв, потрібно своєчасно та якісно її обслуговувати та ремонтувати. Саме тому ми й побудували сучасний сервісний центр», — повідомив директор «РДО УКРАЇНА» Володимир Ковалінський.

Нагадаємо, що компанія «Агросем», яка є офіційним дистриб'ютором John Deere в Україні, відкрила представництво і дилерський центр на Львівщині.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: «Агросем» стала першою компанією, яка отримала кваліфікацію FarmSight від John Deere

Компанія John Deere придбала стартап Blue River Technology

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>