МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

100% акцій Української аграрної страхової компанії відтепер належать «Астарта-Київ»
2017-11-10

Агропромхолдинг «Астарта-Київ» придбав компанію Українська аграрна страхова компанія за 10,5 млн грн ($351 тис.). 

Придбання 100% акцій страховика було завершено у поточному році. 

Українська аграрно-страхова компанія працює на ринку з 1995 року і є однією з чотирьох страхових компаній України, які виступили засновниками Аграрного страхового пулу.

Чистий прибуток Української страхової компанії у 2016 році склав 10,2 млн грн, в той час як 2015 рік компанія завершила з чистим збитком у 33,4 млн грн. Активи компанії за рік зросли на 24% — до 58 млн грн, власний капітал — на 25%, до 51 млн грн. 

Статутний капітал компанії становить 12 млн грн.

Нагадаємо, на початку жовтня АМКУ дозволив компанії «Астарта-Київ» придбати три сільськогосподарські підприємства.

Європейський банк реконструкції і розвитку виділив «Астарта-Київ» довгостроковий кредит у розмірі $25 млн. Кошти планується використовувати в рамках реалізації проекту з розвитку та модернізації зернової і цукрової інфраструктури компанії. Загальна вартість проекту оцінюється в $83,1 млн. Проект охоплює будівництво і придбання шести зерносховищ загальною потужністю 480 тис. т і будівництво одного сховища цукру місткістю 50 тис. т. Нові сховища будуть розташовані в Полтавській і Хмельницькій областях.

Сьогодні компанія «Астарта-Київ» здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях.

Найбільшими акціонерами «Астарта-Київ» є бізнесмен Віктор Іванчик і міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited, акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.

РЕКОМЕНДУЄМО:  "АСТАРТА" відкрила перший в Україні кормовий центр для врх

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>