МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Світові рекордсмени: найширша косарка та найвужчий садовий трактор
2017-11-12


Найширшу у світі дискову косарку випустили на словенському заводі SIP, який займається виробництвом обладнання для заготівлі сіна. Новинка Silvercut Disc 1500T FC має п’ять косарок шириною 3,25 м кожна. Загальна ширина захвату становить рекордні 14,55 м.

Нову косарку буде презентовано на виставці Agritechnica у Ганновері.

Косарка працює на швидкості до 15 км/год, продуктивність складає до 22,5 га/год. Вага агрегату – дев’ять тонн. Виробник таким чином вирішив відзначити 50-річчя компанії.Натомість Landini-Rex-4 на Національній виставці фруктів в Великобританії у жовтні презентував новий асортимент найвужчих садових і виноградних тракторів Landini. 

Трактори серії Rex-4 вузькі й маневрені – створені спеціально для роботи у міжряддях фруктових садів. Нові трактори мають триступеневе перемикання швидкості на коробці передач, більш комфортні умови для оператора в новій кабіні.

Рей Спінкс, генеральний директор і директор з продажу в AgriArgo UK, дистриб’ютор Landini для Великобританії та Ірландії, каже, що нинішні трактори Rex продуктивні й довговічні, що робить їх одними з найпопулярніших садових тракторів у Великобританії.Що стосується загального розміру, базових конфігурацій і вихідних потужностей, новий Landini Rex-4 повторює вже наявні моделі Rex. Моделі «F» — це вузькі садові трактори, «GE» мають більш низьку стійку для додаткової стабільності, а у «GT» — більш широкі осі і більші колеса, які підходять для широких садів.

Мінімальна робоча ширина становить 1,3 м для моделей «F», 1,35 м — для «GE» і 1,5 м — для версій «GT», в той час як нові моделі «V» можуть бути сконструйовані до ширини лише в 1 м.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Нова техніка від компанії Claas з розширеними можливостями

Джерело: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>