МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Сумщині відкриють завод із виробництва льняної та конопляної олій
2017-11-13

Незабаром на місці колишнього комбінату харчових продуктів у Глухові відкриють новий завод із переробки льону та конопель.

Про це йдеться в повідомленні Глухівської міської ради.

"Реконструкцію майже повністю зруйнованої будівлі комбінату вже розпочато", – повідомили у міській раді.

На новому заводі вироблятимуть олію з льону та конопель.

Цілющі властивості цих рослин все більше завойовують популярність серед населення не лише європейських країн, а й усього світу. Тому, з впевненістю можна стверджувати, що зовсім скоро попит на ці екологічно чисті продукти буде зростати, як у фармацевтичній галузі, так і у харчовій промисловості в межах всесвітнього масштабу.

При цьому чиновники висловлюють сподівання, що запуск нового заводу призведе до створення нових робочих місць для мешканців Глухова. Тож, охочих запрошують до працевлаштування.

Варто зазначити, що саме у Глухові є Інститут луб'яних культур Національної академії аграрних наук України. Селекціонери Дослідної станції луб'яних культур першими у світі у 2009 році створили сорти конопель, які абсолютно не містять наркотичних речовин.

Нагадаємо, "Кернел" планує будівництв нового заводу із виробництва соняшникової олії в місті Старокостянтинів на Хмельниччині. 

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Канадська компанія інвестуватиме кошти у конопляний бізнес на Хмельниччині

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>