МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Другий рік існування соціального проекту «Свідомий вибір» від Cygnet
2017-11-14


Вперше соціальний проект «Свідомий вибір» від компанії Cygnet було реалізовано у вересні 2016 р. Цей рік не є виключенням - проект діє з вересня по листопад. 

Проект "Свідомий вибір" має на меті виконати три основні завдання: показати учням випускних класів можливості побудови кар’єри у сучасній аграрній сфері, продемонструвати високу технологічність даної галузі, а також допомогти усвідомлено обрати майбутню професію.

Даний проект – це системне рішення, яке передбачає не лише заходи для дітей, але і залучення зовнішніх стейкхолдерів, що впливають на рішення дитини щодо вибору майбутньої професії – батьків, вчителів та інших представників громадськості.

У рамках проекту спеціалісти Cygnet провели батьківські збори майже у кожній школі, що працює у регіонах діяльності компанії. Приємно відмітити, що цього року на батьківських зборах були присутні 58% батьків учнів випускних класів (минулого року збори відвідали 39% батьків). Ця тенденція свідчить про зростання зацікавленості до питання грамотного вибору майбутньої професії.

Та, перш за все, проект орієнтований на дітей. Цього року на школярів чекала ще більш насичена Програма заходів, ніж минулого. Враховуючи тогорічний досвід, організатори прагнули зробити даний проект змістовнішим, цікавішим, кращим. І їм це вдалося, адже діти з цікавістю слідкували за відбором проб зерна на елеваторі, за технологічним процесом виготовлення цукру, та іншими процесами.

Заходи для дітей передбачали проведення інтерактивних лекцій про тенденції сучасного ринку праці та практичні поради від спеціалістів компанії про те, як відшукати роботу своєї мрії.

Також школярі мали можливість ознайомитись із технологічними процесами на виробництві цукру, роботою елеватора, зблизька побачити сучасну високопродуктивну сільськогосподарську техніку, де у кабіні встановлено п’ять моніторів, та навіть посидіти у цій самій кабіні. Також учні відвідували Центр GPS-моніторингу та розглядали, як на моніторі комп’ютера виглядає карта полів та як зображається на ній техніка господарства.Спеціалісти компанії ділились своїми історіями успіху та розповідали більш глибоко про 7 спеціальностей, популярних у сучасній агросфері.

Приємно констатувати, що цього року в проекті «Свідомий вибір» від Cygnet взяли участь 213 учнів випускних класів із 15 підшефних Cygnet шкіл. Це на 39% більше, ніж минулого року. Таким чином, до проекту було залучено 93% усіх випускників шкіл у регіонах присутності компанії.

Нагадаємо, 17 жовтня стартував проект від компанії BASF - BASF Kids’ Lab - сучасна інтерактивна освітня програма з хімії для дітей віком 6-12 років. Проект працює в Києві на базі музею популярної науки й техніки «Експериментаніум».

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Спробуйте професію "на смак"

В Києві відкриють "Агроклас" для школярів від кмпанії Syngenta

Джерело: http://cygnet.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>