МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Аграріям України стане доступна цифрова агроплатформа Climate FieldView
2017-11-14

Дочірня компанія одного з найбільших у світі виробників насіння Monsanto – Climate Corporation – оголосила про пілотний запуск цифрової агроплатформи Climate FieldView в Україні, Франції та Німеччини.

Дана платформа є інструментом аналізу врожайності, вона дозволяє складати розклади посівів і удобрень полів, удосконалювати польові знімки, стежити за погодними умовами.

«За допомогою інноваційних аналітичних інструментів Climate FieldView європейські фермери зможуть зібрати всі необхідні дані на одній платформі, отримати інформацію про поле, проаналізувати ці дані, і в результаті максимально ефективно їх використовувати», – заявив керівник Climate Corporation в Європі Олександр Тайет під час виставки Agritechnica в Ганновері.

В обмеженому доступі новою платформою фермери Німеччини, Франції й України зможуть користуватися вже в 2017 році, а повноцінний її запуск стартує до початку сезону посіву ярих культур у 2018 році.«Завдяки цій платформі фермери зможуть збирати та візуалізувати дані, не залишаючи кабіни свого трактора», – додав Олександр Тайет.

Climate FieldView як цифрову платформу з 2015 року вже використовують понад 100 тис. користувачів у США, Канаді та Бразилії.

РЕКОМЕНДУЄМО: Гіперспектральний аналіз замінить лабораторну діагностику

IT контролює ріст культур і мікроклімат

ТОП-5 мобільних додатків для фермерів

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>