МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

MHP accelerator. Унікальна конкурсна програма для агростартапів
2017-11-15

Команда технологічного кластера Radar Tech у співпраці з одним з найбільших агрохолдингів України "Миронівський хлібопродукт" (МХП) реалізують програму розвитку стартапів "MHP accelerator" в АПК.

MHP ACCELERATOR – це унікальна конкурсна програма від Radar Tech, Agrohub та МХП, орієнтована на пошук, акселерацію та інтеграцію інноваційних технологій і розробок у сфері агробізнесу.


Стати учасником акселератору можуть підприємці, стартапи, продуктові команди, а також представники малого та середнього бізнесу. Команда має складатися мінімум з двох осіб, одна з яких – громадянин України, який проживає на її території. Усі члени команди мають бути повнолітніми. Пріоритет надається командам з базовим прототипом рішення. 

З усіх поданих на конкурс заявок журі проекту вибере 10 учасників, які пройдуть 3-місячний курс навчання в експертів агро-, бізнес-, стартап-галузі. Найбільш сильні команди з опрацьованими рішеннями зможуть провести пілотні проекти та перевірити гіпотези на базі МХП.

При відборі пріоритет буде у стартапів, які працюють за такими напрямками: діджиталізація, інновації в автоматизації промислового виробництва, торгові майданчики, енергоефективність, інновації в корпоративному управлінні, інновації кінцевого продукту.

Журі програми має намір відібрати 30 півфіналістів, які пройдуть тиждень навчального інтенсиву з основ технологічного бізнесу. За підсумками цього етапу будуть відібрані 10 резидентів акселератора, які пройдуть подальше навчання.

Фіналісти програми MHP accelerator отримають можливість комерційного запуску в партнерстві з агрохолдингом МХП.

Фінансування програми здійснюється коштом МХП.

Заявок на участь у програмі будуть прийматись до 26 лютого 2018 року включно через сайт Radar Tech. Заповнити анкету можна за посиланням

"Корпоративні акселератори - це одна з небагатьох можливостей для молодих стартапів почати заробляти великі гроші в Україні. Наші резиденти отримують навчання, необхідні навички, маркетингову підтримку та взаємодію з найбільшими гравцями галузі", - повідомив в ході презентації програми в Києві у вівторок глава правління Radar Tech Максим Бахматов.

За підсумками відбору в рамках програми MHP accelerator 10 стартапів отримають доступ до ресурсів та експертизи агрохолдингу, можливість проведення пілотних проектів на базі МХП, їх комерційного запуску в партнерстві з агрохолдингом.

"МХП - база для розвитку цих стартапів. Якщо нам буде цікаво - ми їх будемо купувати, вони також можуть бути продані іншим компаніям", - заявив засновник і мажоритарний акціонер агрохолдингу "Миронівський хлібопродукт" Юрій Косюк.Технологічний кластер Radar Tech був створений командою в складі керуючих партнерів інноваційного парку Unit.city Максима Бахматова та Максима Яковера, співзасновника та керуючого партнера GrowthUP Group Дениса Довгополого, невістки Президента України, консультанта компанії McKinsey, засновниці Agrohub Юлії Порошенко, експерта з підтримки телеком практики в BCG Юлії Миронової та гендиректора креативного простору "Часопис" Олени Калібаби.

Зазначимо, окрім того, що "Миронівський хлібопродукт" є найбільшим виробником курятини в Україні, компанія також займається виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясопереробки. Земельний банк компанії станом на початок 2016 року складав близько 370 тис. га. Агрохолдингу належить 30 підприємств в 14-ти регіонах України, а також м'ясопереробні потужності в ЄС, центр дистрибуції й логістики в ОАЕ. МХП експортує свою продукцію в 70 країн.

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>