МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Новий агрегат від Horsch - незамінний помічник у боротьбі з бур'янами
2017-11-15

Компанія Horsch представила новий агрегат Cruiser для поверхневого обробітку ґрунту на виставці Agritechnica 2017, що проходить у Ганновері (Німеччина). 

За словами власника і Seo Horsch Міхаеля Хорша, створений агрегат Cruiser — один із прикладів техніки, без якої не зможуть обійтися сільгоспвиробники вже в найближчому майбутньому.

«Ми на порозі того, що гліфосат заборонять. А це означає, що доведеться більше проводити ґрунтового обробітку. Також знадобиться більше техніки, якою можна буде механічно боротися з бур’янами», — пояснив Хорш.

Нині агрохіміки працюють над зменшенням кількості діючих хімічних речовин, покращенням внесення робочого розчину. Перед виробниками техніки стоїть завдання запропонувати ефективні обприскувачі, які б могли якнайточніше вносити цей розчин на поверхню і щоби штанга могла опускатися якомога нижче.«Найважливішим є те, що агрономам потрібно мати більше сучасних знань – про те, якою має бути якість води, які форсунки правильно використати, яка величина краплі при обприскуванні, які прилипачі потрібно використати, яка комбінація різних хімічних елементів можлива, і чи можна їх поєднувати; коли саме треба вносити розчини, якою має бути вологість, температура. За умови правильного поєднання, можна навіть з маленькою кількістю «хімії» досягти високих результатів», — підкреслив Хорш.

Загалом протягом семи днів на виставці Agritechnica-2017 можна буде оглянути 2900 експонатів техніки. Очікується, що виставку відвідає 450 000 гостей.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Світові рекордсмени: найширша косарка та найвужчий садовий трактор

Нова розробка в області автоматизації - розумний мультифункціональний партнер

Джерело: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>