МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Козина ферма за 6 млн грн
2017-11-17


15 листопада в селі Коросне Перемишлянського району відкрили фермерське господарство, що займається вирощуванням кіз та реалізацією козиного молока ТМ«Коза-Дереза». 

Пасовища господарства займають 32 гектари землі, іще 2 гектари – відведені під заготівлю кормів. Усього сьогодні в господарстві утримують 132 кози, з них 95 козематок.

У 2016 році з обласного бюджету господарству було виділено 500 тис грн на реалізацію бізнес плану. Фінансова підтримка була надана у вигляді пільгового кредиту відповідно до Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва на селі у 2016-2020 роках.

За ці кошти закупили поголів’я племінних кіз, доїльне обладнання та будівельні матеріали для реконструкції приміщення для утримання 300 голів кіз. На сьогодні закуповують племінне поголів’я кіз.

Кошторисна вартість проекту становить близько 6 млн грн.

Також, на території ферми облаштували сироварню. За словами її керівника, Ярослава Сірака, продукцію уже постачають на ринки Львова, а також експериментують та виготовляють різноманітні види як м’яких, так і твердих сирів, використовуючи досвід європейських країн.В майбутньому господарство планує розбудовувати сироварню та окультурити територію для екотуризму з оглядом кіз на фермі та дегустацією сиру.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: На Житомирщині з'явиться козина ферма 

Фермерські сири ручної роботи. Історія вдалого бізнесу 

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>