МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Українці на конференції Grow Abroad World Alliance 2017
2017-11-17

1-6 жовтня 2017 р. в місті Матаро (Іспанія) відбулась Міжнародна конференція Grow Abroad World Alliance 2017, на якій були присутні 36 організацій з 17 країн світу, що реалізують міжнародні програми стажувань молоді в аграрній сфері. Серед організацій, що представляли Україну була Українська асоціація молодих фермерів (УАМФ).

На конференції були присутні такі експерти:
  • Pep Riera, президент асоціації фермерів Іспанії / Каталонії;
  • Dolors Marti, представник Collits a Casa (Департамент економічного розвитку регіону Матаро, Іспанія);
  • фермери регіонів Mataro і Maresme (Іспанія / Каталонія);
  • представники професійних асоціацій в аграрній сфері, аграрних вищих навчальних закладів, найбільших іспанських виноробних господарств; 
  • експерти в органічному землеробстві; 
  • фахівці в сфері соціальних мереж, комунікації та брендингу.

В рамках конференції обговорювалися перспективи розвитку міжнародних програм стажувань в аграрній сфері для студентів, молодих фахівців і сільської молоді. Фахівці УАМФ налагодили нові контакти з організаціями, що реалізують практичне навчання молоді в аграрній сфері США і Швейцарії. Це сприятиме отриманню студентами та молодими спеціалістами додаткового досвіду
в найрозвинутіших країнах світу, вдосконаленню своїх професійних навичок, вивченню іншої культури, поліпшенню комунікаційних навичок тощо.

Нагадаємо, що зараз в Ганновері проходить найбільша агровиставка світу AGRITECHNICA 2017, на якій присутні 17 українських виробників сільськогосподарської техніки.

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>