МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Кропивницький ЦНТУ розробив ноу-хау, на розробку якого виділять 50 тис грн
2017-11-17

Центральноукраїнський національний технічний університет (ЦНТУ) розробив цікавий проект у сфері сільськогосподарського машинобудування, який вирішили впровадити в обласному центрі. Відповідну тристоронню угоду 14 листопада уклали облдержадміністрація Кропивницького, ПП «Астарта Груп» та ЦНТУ.

За словами заступника голови ОДА Андрія Коломійцева, спочатку комісія ОДА на конкурсі відбирала заяви від підприємств щодо вдосконалення того чи іншого механізму.

«Першою пілотною заявкою була заява від «Астарта Груп» про розробку причіпного пристрою бункеру для накопичення та перевантажування зерна. Потім ми відбирали розробника такого механізму від наукових установ. Найкращим виявилася розробка від ЦНТУ, який запропонував найкраще технічне рішення. На впровадження розробки університету виділять 50 тисяч гривень», - зазначив Коломійцев.

«Рівень сільгоспмашинобудування в нас знаходиться не на найвищому рівні. Звісно, ми користуємося напрацюваннями іноземних компаній. Але у нашому випадку ми доробили нашу вітчизняну машину своїми силами не гірше, ніж у машин закордоном. Зараз проект вже успішно впроваджується», - каже директор підприємства ПП «Астарта Груп» Сергій Будак.

Наразі ПП «Астарта Груп» замовило три екземпляри причіпного пристрою, яке розробили науковці вишу. Зараз усі пристрої працюють без перебоїв.«Це позитивний приклад того, що ми можемо розвивати науку та виробництво», - зазначив проректор з наукової роботи ЦНТУ Олександр Левченко.

На перший погляд це дуже проста річ. Але цей пристрій пройшов дослідження, були проведені розрахунки й багато іншого. Це приклад надійної конструкції.

РЕКОМЕНДУЄМО: Електричний трактор компанії FENDT може працювати 5 годин

Джерело: http://dozor.kr.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>