МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Найменші помідори у світі важать 2 грами
2017-11-18

У минулому році канадська компанія FarmFresh Farms разом з розробниками Eminent Seeds NL створили унікальний сорт томатів Tomberry, які, крім приємного аромату, досить універсальні. Їх можна використовувати для салатів і гарячих блюд, тим більше, що виглядають вони досить своєрідно. Це найменші в світі помідори розміром 0,5-1 см в діаметрі. Середня вага міні-помідорів становить 1-2 грами.

Виробництво та продаж ексклюзивних помідорів Tomberry розпочнеться вже навесні 2018 року. Нещодавно директор компанії Eminent Food, Ян ван Хейнинген (Jan van Heijningen) і керівник FarmFresh Farms, Джон Кетлер, підписали угоду про спільне співробітництво.

Протягом наступних кількох місяців NatureFresh Farms буде розробляти пакування та працювати над постачанням товару.

Новий сорт помідорів буде вирощуватися у місті Лімінгтон (Канада). Для задоволення споживчого попиту протягом наступних кількох років планується розширення виробництва томатів Tomberry.

«Унікальний за своїм розміром сорт Tomberry і зацікавив наших роздрібних партнерів. Зараз в Північній Америці справжній бум на різні закуски, тому ми продовжуємо розширювати асортимент наших продуктів, щоб збільшити категорію закусок», — пояснив виконавчий директор з роздрібного продажу FarmFresh Farms Метт Квірінг (Matt Quiring).

РЕКОМЕНДУЄМО: Італійський ринок підкорюють "помідорні" баклажани

Гіпоалергенний чорний часник відтепер і в Україні

Тепер господині забудуть про сльози

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>