МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Унікальний натуральний напій українського виробництва
2017-11-20


Унікальний живильний напій "AT ONIS" виготовлено з натуральних волинських ягід та цілющих рослин і насіння. Він не має барвників, консервантів, ароматизаторів, цукру чи хімічних засобів. Напій складається виключно з концентрату ягід (чорниця, малина, аронія, вишня, суниця, ягоди годжі, журавлина, лохина, обліпиха) та інших корисних речовин – лакриця, насіння чіа, бадьян, імбир, кориця. До того ж, напій має властивості "detox", тобто очищувальну й відновлювальну дію.

Напій вже скоро можна буде придбати в інтернет-магазинах здорового харчування, спортивних клубах, фітнес-центрах та інших закладах, які зацікавляться продуктом.

А ще нині триває процес патентування цього напою як промислового зразка, аби ніхто не міг присвоїти або запозичити ні торгову марку, ні склад продукту, ні секретів виробництва.Ідею живильного напою придумали двоє волинян – Віталій Захарчук і Назар Ющук. Чоловіки, дуже добре знаючи історію і побувавши в багатьох країнах, вирішили, що потрібно відновлювати традиції предків, які колись вживали лише здорову їжу та напої, вели набагато активніший спосіб життя, відтак, жили довше і були щасливішими. 

"Бути здоровим, відчувати задоволення від життя, любити рух – це природні стани людини. Тому ми придумали саме живильний напій, який допоможе відновити сили, зарядити енергією, очистити організм. Давно потрібно зрозуміти, що різні біологічні добавки, енергетики, стимулятори лише шкодять людям. Справжня користь – у природньому, у необробленому, у натуральному. Недарма так стрімко в світі набуває популярності вегетаріанство і сироїдіння. Люди повинні повертатись до першоджерел, до своєї справжньої сутності", - переконує Віталій Захарчук.Назва "AT ONIS" має кілька значень, головне з яких, у перекладі з латині, - "від Бога", "від початку" або "з першоджерела". Тобто цей напій, утворений природою і даний Богом. 

Ця назва запатентована і має необхідний захист. Щоправда, на ринках Європейського Союзу напій матиме іншу назву, яку нині патентують. Європейські бізнесмени вже висловили значну зацікавленість унікальним продуктом волинського походження. Раніше Віталій і Назар працювали з іноземцями, постачаючи їм ягоди, гриби, плоди.

"Тепер – час самим виробляти готові продукти. Адже і сировина, і робочі руки, і обладнання у нас є. А головне – є велике бажання показати світові саме волинські дари, саме українську якість – і ми до цього готові", – наголошує Віталій.Унікальна технологія виготовлення напою зберігає всю користь ягід. Адже всі інгредієнти проходять унікальну технологію сушіння в замороженому вигляді при мінус 120 градусах. Тобто самі ягоди залишаються такими ж, як були, обходячи етап рідкого стану: з твердоподібних вони стають пароподібними. При такій обробці ягоди не втрачають ні вітамінів, ні мінералів, ні корисних речовин. А при додаванні води продукт відновлюється і зберігає свою користь. Далі сюди додається фруктоза та нотки прянощів, рослин і трав, які ще тисячоліття тому використовували давні цивілізації. Чіа, кориця, бадьян та інші є тими правильними додатками, які підкреслюють смак напою. 

Всі ці продукти тепер будуть в одній упаковці. Ложечку суміші ягід і прянощів потрібно буде лише залити гарячою водою, додати меду та смакувати справді живильний напій.

Він чудово підійде кожному, зокрема, і людям з діабетом або алергією на цукор та вироби з нього, адже зовсім не містить цукру, а лише натуральну фруктозу.

Віталій розповідає, що для 1 кілограма сировини необхідно приблизно 14 кілограмів різних ягід, тобто про жодні добавки тут і мови бути не може.

"Наша унікальна технологія дає і колір, і запах, і смак – без жодних стимулюючих додатків. Наступного року отримаємо на цей напій сертифікат органічної продукції", - підсумував Віталій Захарчук. 

 Нагадаємо, компанія «Ф’ючефуд» розпочала в Україні виробництво унікальної продукції – ф’ючіпсів, які вже назвали їжею майбутнього.

Джерело: http://agronews.ua
 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>