МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Програми аграрного стажування за кордоном
2017-11-20


Українська асоціація молодих фермерів (УАМФ) запрошує студентів аграрних навчальних закладів взяти участь у міжнародних програмах стажування у сферах сільського господарства, лісового господарства та ландшафтного дизайну на базі провідних підприємств розвинених країн світу.

Міжнародні програми аграрного стажування УАМФ реалізуються за підтримки Міністерства аграрної політики України.

Метою стажування за кордоном є набуття студентами сучасного практичного досвіду за своїм фахом, знайомство з культурою інших країн, а також покращення рівня володіння іноземними мовами. Стажування проходить у вигляді оплачуваної роботи стажиста, яка охоплює всі технологічні операції на іноземному підприємстві під наглядом представника підприємства (керівника практики).Можливі напрями стажування: технологія виробництва продукції свинарства, скотарства, конярства, вівчарства, звірівництва, птахівництва, рибництва, ведення тепличного господарства, садівництва, робота з польовими культурами та сільськогосподарськими машинами, робота в лісовому господарстві, ландшафтному дизайні тощо.

Вимоги до учасників:
  • вік 18-30 років;
  • бути студентом аграрного навчального закладу за напрямами: агрономія, технологія виробництва та переробки продукції тваринництва, ветеринарія, агроінженерія, організація і ведення фермерського господарства та ін.;
  • володіння англійською / німецькою мовою на розмовному рівні;
  • мотивація до професійного зростання.


Стажування в Норвегії


Норвегія – високорозвинена індустріальна країна, яка посідає перше місце за рейтингом людського розвитку (рівень медичних послуг, освіти, тривалість життя, доступ до новітніх інформаційних технологій і комунікацій тощо). Природа Норвегії фантастична: ліси, гори, озера, фіорди, льодовики, північне сяйво тощо.

Сільське господарство Норвегії представлене фермерськими господарствами, об’єднаними у різного роду кооперативи. Тваринництво становить основу сільського виробництва. В країні нараховується 1,0 млн голів великої рогатої худоби, 800 тис. свиней, 2,3 млн овець. Молочно-м'ясне тваринництво переважає у південній частині країни. У гірських районах центральної Норвегії розвинене вівчарство, а у північній Норвегії – оленярство. У Норвегії добре розвинене рибальство. Вилов риби в останнє десятиріччя становив 2,5-2,8 млн т за рік. За кількістю риби на одного жителя (648 кг) і за експортом рибної продукції країна займає другі місця у світі.Під час стажування в Норвегії стажисти отримують досвід роботи в кращих норвезьких підприємствах у галузях тваринництва (молочне та м’ясне скотарство, свинарство, рибництво тощо), рослинництва (квітникарство, овочівництво, садівництво) та в переробній промисловості. До того ж, студенти мають змогу ознайомитися з організацією й роботою різних типів сільськогосподарських обслуговчих кооперативів.

Період стажування від 3-х до 24-х місяців. Стажисти забезпечуються належними умовами проживання й отримують стипендію в розмірі 1300-1600 євро на місяць.


Стажування у Фінляндії


Фінляндія – «країна тисячі озер», високорозвинена індустріально-аграрна країна, що займає провідні позиції серед найкращих країн світу. У сільському господарстві Фінляндії переважають невеликі фермерські господарства, що діють у молочному та м’ясному тваринництві, птахівництві, а також овочівництві.

УАМФ пропонує студентам стажування на базі підприємств, що діють у молочному та м’ясному скотарстві, свинарстві, квітникарстві, овочівництві, садівництві, лісовому господарстві, ландшафтному дизайні та переробній промисловості.Період стажування від 3-х до 18-х місяців. Студенти забезпечуються житлом в орендованих квартирах та отримують стипендію в розмірі 960-1400 євро.


Стажування в Німеччині


Економічний потенціал Німеччини є одним з найпотужніших у світі, – попереду тільки США та Японія. Ця країна входить до "Великої сімки" країн світу та є регіональним лідером в Європейському Союзі. Третина країни зайнята сільським господарством, в якому переважає тваринництво, що дає 70% вартості всієї сільськогосподарської продукції (за поголів'ям свиней Німеччина займає четверте місце у світі й перше у Європі). Найбільші доходи в галузі тваринництва надходять від молочних господарств, а також м’ясних та м’ясо-вовняних підприємств (розведення овець). Німеччина є потужним виробником та експортером овочів, а хміль став національною культурою.Стажування у Федеративній Республіці Німеччина дозволить студентам отримати провідний досвід з сучасних аграрних технологій як у тваринництві так і в рослинництві.

Період стажування від 6-ти до 12-ти місяців. Студенти забезпечуються житлом та отримують стипендію у розмірі 750-1300 євро на місяць.


Стажування у Данії


Данія – високорозвинена індустріально-аграрна країна з широкими зовнішньоекономічними зв'язками і одним із найвищих у світі рівнів життя. Сільське господарство Данії є одним з найінтенсивніших і найпродуктивніших не тільки у Західній Європі, а й у світі. Щоб витримати конкуренцію на зовнішніх ринках з їх швидко мінливою кон'юнктурою, данські фермери розвивають три галузі м'ясо-молочне тваринництво, свинарство і птахівництво. Провідна галузь сільського господарства Данії – тваринництво м'ясо-молочне і беконного напрямку, що дає 80-90% товарної вартості с.-г. продукції. Землеробство в Данії розвинене значно сильніше, ніж в будь-якій іншій скандинавській країні. Оброблювані землі займають 62% загальних земельних угідь.


Учасникам стажування у Данії пропонується практичне навчання в галузях тваринництва (молочне та м’ясне скотарство, свинарство, хутрове звірівництво тощо) та рослинництва (квітникарство, овочівництво, садівництво).

Період стажування від 6-ти до 12-ти місяців. Студенти забезпечуються житлом та отримують стипендію у розмірі 1000-1500 євро на місяць.


Стажування у Швеції


Швеція – країна з одним з найвищих рівнів життя в світі. Високорозвинене, механізоване сільське господарство в повній мірі забезпечує потребу країни в основних видах сільськогосподарської продукції. Головною галуззю є м'ясо-молочне тваринництво, частка якого становить три четверті вартості продукції сільського господарства країни. Фермери Швеції переважно розводять велику рогату худобу, свиней, овець, а також вирощують пшеницю, жито, ячмінь, овес, картоплю, цукрові буряки. Близько половини виробленої продукції та значна частина продукції сільського господарства експортується. За виробництвом молочної продукції (майже 140 млн т) Швеція входить у десятку найрозвиненіших європейських країн.Під час стажування в Швеції стажисти отримують досвід роботи в кращих шведських підприємствах у галузях тваринництва (молочне та м’ясне скотарство, свинарство тощо) та рослинництва (квітникарство, овочівництво, садівництво).

Період стажування від 6-х до 12-х місяців. Стажисти забезпечуються належними умовами проживання й отримують стипендію в розмірі 600 євро на місяць.


Стажування у Швейцарії


Швейцарія – високорозвинена індустріальна держава з інтенсивним сільським господарством, а також один з найбільших експортерів капіталу та фінансових центрів світу. За підрахунками західних економістів, вона входить в першу десятку країн світу за рівнем конкурентоспроможності економіки. Сільське господарство Швейцарії має яскраво виражену тваринницьку спеціалізацію (переважно м'ясо-молочного напряму). У цій країні налічується близько 67 тис ферм, які обробляють понад 10 тис. квадратних кілометрів землі. Середньостатистичне фермерське господарство має 15,6 га землі. Швейцарія забезпечує внутрішній ринок свининою на 94,1% і на 98,6% телятиною.Стажування у Швейцарії від УАМФ дозволить студентам аграрних навчальних закладів отримати сучасний досвід у сфері організації та ведення фермерського господарства як у тваринницькій так і в рослинницькій галузях.

Період стажування від 3-4 місяців до 6-18-ти місяців. Стажисти забезпечуються належними умовами проживання й отримують стипендію у розмірі 800 євро на місяць.


Стажування в Ісландії


Ісландія – країна «льоду та вогню», що протягом багатьох років входить в десятку країн з найкращим рівнем життя. Ісландії притаманні надзвичайно прекрасні пейзажі: гейзери, термальні озера, вулкани... У в’язку з природно-кліматичними особливостями, сільське господарство цієї країни орієнтоване на м'ясо-хутрове вівчарство і молочне тваринництво, на півдні країни знаходяться тепличні господарства на базі термальних джерел.

УАМФ пропонує стажистам отримати унікальний досвід практичного навчання в аграрних підприємствах Ісландії на період до 12 місяців. Студенти забезпечуються житлом та отримують стипендію у розмірі 1600 євро на місяць.


Стажування у США 


США — високорозвинена держава-гігант, провідна економічна держава світу; займає 3-є місце у світі за площею і чисельністю населення. Ця держава має високорентабельне сільське господарство. Завдяки сприятливому природному середовищу та ефективному господарюванню країна повністю забезпечує власні потреби і є найбільшим у світі експортером сільськогосподарської продукції. Для потреб галузі використовується 190 млн га орних земель і 220 млн га пасовищ. Сільське господарство США багатогалузеве. Важливу роль відіграють і землеробство, і тваринництво. Значне місце в сільському господарстві США займає розведення великої рогатої худоби і домашніх птахів, виробництво яєць і молочних продуктів, вирощування зернових, сої, овочів і фруктів.Завдяки програмам стажування УАМФ студенти мають можливість пройти практику на передових фермерських господарства США та бути залученими на всіх ланках технологічних операцій у рослинництві та тваринництві.

Період стажування від 6-ти до 12-ти місяців. Стажисти забезпечуються належними умовами проживання й отримують стипендію в розмірі від 1000 доларів США на місяць.Програми практичної підготовки аграрної молоді проводяться Українською асоціацією молодих фермерів з метою формування сучасного кадрового потенціалу для аграрного виробництва, а також задля розвитку міжнародної співпраці, культурного обміну, інтеграції України до світового економічного та освітнього простору.

РЕКОМЕНДУЄМО: Українці на конференції Grow Abroad World Alliance 2017

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>