МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Всеукраїнський конкурс інвестиційних агропроектів від AgroTalks
2017-11-20


Платформа розвитку агробізнесу AgroTalks у партнерстві та в інтересах профільних інвесторів оголошує про Конкурс інвестиційних агропроектів в аграрній і суміжних галузях. 

Прийом заявок проводиться на конкурсній основі для участі в програмі акселерації, а також подальшого залучення інвестицій, масштабування і продажу бізнесу і має на увазі індивідуальну роботу з командою проекту.

На Конкурс приймаються бізнес-проекти (якщо мета - залучення інвестицій для масштабування бізнесу або необхідні консультації профільних експертів і участь менторів) і стартапи, де є ідея, прототип або вже готове рішення.

Конкурсна комісія віддає перевагу проектам в наступних категоріях: 
  1. Інноваційні та технологічні стартапи - спрямовані на вирішення актуальних ринкових проблем, з якими стикаються фермери, агрокомпанії, а також інші учасники ринку. Зокрема, Платформа розвитку агробізнесу в співробітництві з агрокомпаніями публікують актуальні технологічні завдання, з якими можна ознайомитися на сторінці - http://agrotalks.com/tasks/
  2. Діючі бізнес-проекти і агропідприємства - з метою масштабування бізнесу або залучення стратегічного інвестора, продажу активів компанії

Всі проекти проходять конкурсний відбір і повинні відповідати базовим критеріям і вимогам: 
  • галузева приналежність: аграрний сектор, переробна і харчова промисловість, агро-IT, інтернет речей і електроніка, а також інші міжгалузеві проекти;
  • наявність реального попиту і / або вирішення актуальної ринкової проблеми / завдання;
  • можливість монетизації і масштабування бізнесу

Відбір перспективних проектів складається з кількох етапів, в яких беруть участь команда Платформи розвитку агробізнесу, профільні інвестори, ментори і експерти з бізнесу.

Спочатку проекти співвідносяться з первинними критеріями відбору, потім автори представляють і захищають свої проекти в індивідуальному порядку.

В рамках Конкурсу будуть обрані 15 проектів, які пройшли всі етапи відбору. Командам проектів бізнес-акселератор AgroTalks надасть експертну підтримку, яка, в залежності від стадії реалізації, охоплює акселерацію, експертизу і менторство експертів ринку, супровід інвестиційних угод, підготовку бізнес-плану, оцінку ефективності та ін. А 7 проектів вийдуть у фінал конкурсу та крім участі в акселераційній програмі, зможуть презентувати свої проекти на профільній події
Платформи в лютому, перед інвесторами і галузевими експертами для публічної оцінки і можливості залучення інвестицій.

Це третя хвиля набору проектів в бізнес-акселератор AgroTalks і перша - у форматі Конкурсу. У перших двох хвилях надійшло 113 заявок на розгляд. За підсумками відбору 8 проектів пройшли програму акселерації, п'ять в процесі. Наразі 7 проектів ведуть переговори з потенційними інвесторами.

Якщо ви хочете залучити інвестиції, прокачати вашу ідею або отримати зворотній зв'язок від експертів в потрібній вам галузі, поспішайте подати заявку на сайті http://agrotalks.com/ до 31 грудня 2017 року включно.

З усіх питань можна звернутися на t.kornienko@agrotalks.com або за телефоном +38093 276-29-63

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>