МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Люди отримали надію на світле майбутнє! Минув місяць після відродження цукрового заводу в Мар'янівці
2017-11-20

ПП «Агро-Експрес-Сервіс» відродило до життя цукровий завод у Мар'янівці.

Сьогодні підприємство, яке відновило роботу лише місяць тому, за добу переробляє 6200 тонн цукрових буряків. Забезпечується така потужність новітніми технологіями і сучасним обладнанням європейського зразка, що встановлене на підприємстві.

Завдяки відновленню роботи заводу 420 людей отримали робочі місця. Половина з них — ті, хто раніше мав справу з цукроварінням, адже в Мар’янівці цукор промислово виробляють уже понад півстоліття.

Приватне підприємство «Агро-Експрес-Сервіс» є одним із найбільших сільськогосподарських товаровиробників Рівненщини. Підприємство орендує майже 50 000 га землі в трьох районах Рівненської області – Млинівському, Радивилівському, Демидівському, а також у Кременецькому районі Тернопільської області та Горохівському районі.

Як розповів генеральний директор «Агро-Експрес-Сервісу» Василь Муха, відбудовувати завод стало такою ж важкою ношею, як і побудувати новий. Свою роль у відновленні цукроварні зіграли й патріотичні почуття засновника та власника ПП «Агро-Експрес-Сервіс» Сергія Костючка, який народився у Старому Загорові, що від Мар’янівки за якихось два десятки кілометрів, і завжди багато робив корисного для рідного краю.

З відновленням заводу починає оживати Мар’янівка, а в багатьох сімей зажевріла впевненість у завтрашньому дні, бо мають стабільну роботу і заробітки.

Так Олександр Василюк, який почав працювати на заводі ще в 1994 році, розповідає: «Коли підприємство довели «до ручки», думав: усе, на цьому історія мар’янівської цукроварні кане в безвість. Утім, десь там, на денці серця, жевріла надія. Нині ця надія перетворилася на впевненість, що все буде добре».

Як повідомлялось раніше,  в майбутньому 2017-2018 маркетинговому році цукор в Україні відновлять роботу ще 4 цукрових заводів.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: В Україні вироблятимуть органічний цукор

Джерело: http://gorohiv.rayon.in.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>