МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

ФГ "Гадз" здійснило першу поставку яблук у Швецію
2017-11-21


Фермерське господарство «Гадз» відправило першу партію яблук у Швецію в рамках експортного контракту. 

Угодою, підписаною на рік, передбачено, що до Швеції ФГ «Гадз» має поставити 500 т яблук сортів як Джонапринц (Чорний Принц), Ред чіф, Гала, Голден Делішес. 

«Щоб мати змогу експортувати продукцію в будь-які країни світу, зокрема й у Швецію, підприємство пройшло сертифікацію «Global GAP». Ця сертифікація чистоти продукту підтверджує, що наш продукт є екологічно чистим і безпечним для продажу в супермаркетах та споживання. Після цього ми досягнули зі швецькими фірмами-імпортерами домовленостей та підписали контракти. У контрактах вказано калібри, колір та розмір яблук», — розповів заступник голови правління фермерського господарства «Гадз» Тарас Мельник. 

На підприємстві встановлене сучасне обладнання, яке дозволяє в процесі пакування сортувати яблука на декілька категорій. Перша категорія – екстраклас, яка експортується на ринки Скандинавії, друга також іде на експорт, а останню категорію яблук відправляють на сокові заводи. 

Основні партії яблук підприємство скерує до Швеції у січні-лютому 2018 року.

Окрім Швеції, підприємство «Гадз» також досягло домовленостей щодо експорту яблук з Індією, В’єтнамом, Індонезією, Малайзією. Наразі залишилося лише отримати фітокарантинні дозволи з цих країн, після чого підприємство одразу зможе відправляти туди яблука.

Нагадаємо, в серпні цього року "Гадз" уклало контракти про продаж саджанців груші в Нідерланди.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: "Гадз" будує новий цех шокової заморозки

"Гадз" оформило аграрну розписку під заставу яблук

Джерело: http://ternopil.unian.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>