МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Україні створено офіційний портал Програми ЄС для підтримки малого і середнього бізнесу
2017-11-21


Мінекономрозвитку створило офіційний портал Програми ЄС з підтримки малого і середнього бізнесу в Україні. Портал містить інформацію щодо можливостей виходу на нові ринки та обміну досвідом з ЄС для вдосконалення внутрішніх бізнес-процесів.

Європейська програма Competiveness of Small and Medium Enterprises (COSME) – це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд євро. Перелік програм, що визначаються Європейською комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі – Робочій програмі. 

Українські підприємці можуть брати участь у проектах програми на загальну суму €900 млн.

Доступна для України Робоча програма на 2017-й рік складається із 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками:
  • полегшення виходу на зовнішні ринки;
  • поліпшення умов для конкурентоспроможності;
  • формування культури ведення бізнесу.

У відповідних розділах Робочої програми міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями та завданнями, що фінансуються коштом COSME, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів.

COSME відкриває підприємцям наступні можливості:
  • вийти на ринок ЄС та ринки партнерів програми (через Європейську мережу підприємств ― Europe Entreprise Network);
  • отримати легкий доступ до інформації щодо ведення підприємницької діяльності (через онлайн-портали Your Europe business portal, Trade helpdesk, European cluster collaboration platform);
  • пройти бізнес-стажування за кордоном на реальному підприємстві (обмін досвідом за допомогою програми Еразмус для молодих підприємців);
  • взяти участь у спеціальних конкурсах для органів державної влади, які формують та реалізують політику, з метою забезпечення кращого бізнес-клімату в країні.

Окремо потрібно відзначити Europe Entreprise Network. Це хороший інструмент для пошуку клієнтів за кордоном, пошуку інвесторів, партнерів та інноваційних технологій для розширення власного виробництва.

Робоча програма COSME на поточний рік, а також строки подачі заявок доступні тут.

Більш детально із програмою та умовами участі можна дізнатись за посиланням на портал.


ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Аграріям України стане доступна цифрова агроплатформа Climate FieldView

ТОП-10 середніх агрокомпаній України у сфері рослинництва

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>