МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

63 профільні бізнес-асоціації об’єдналися в Українську Раду бізнесу
2017-11-21


15 листопада під час масштабного бізнес-форуму Level Up Ukraine-2017 Грігол Катамадзе, президент Асоціації платників податків України, співорганізатор форуму повідомив, що 63 профільні бізнес-асоціації України об’єдналися в Українську Раду бізнесу.

"Уповноважений анонсувати створення Української Ради бізнесу, - наголосив Грігол Катамадзе - Два дні тому відбулися Установчі Збори ради, де представники 63 галузевих асоціацій малого та середнього бізнесу України об’єдналися в одну Коаліцію. Мета – спільними зусиллями добиватися прийняття вкрай важливих для економіки реформ, визначених у Меморандумі Ради. Наша Асоціація платників податків стала учасником Ради бізнесу, і ми підтримали ключові пріоритети: створення нової Служби фінансових розслідувань, лібералізація податкового законодавства тощо. Вітаю українську бізнес-спільноту із появою дієвого незалежного бізнес-об’єднання, яке сприятиме реальним бізнес-реформам в Україні".

Також Грігол Катамадзе представив розроблений його командою оновлений Ліберальний податковий кодекс, який з часу першої презентації рік тому на цьому ж форумі пройшов доопрацювання у колі реальних підприємців, регіональних еліт, експертів і змінився майже на 80%, тож може вважатися узгодженим із бізнесом.

Домовленість щодо створення Української Ради бізнесу була озвучена 3 листопада 2017 року на II економічному форумі "Масштаби та схеми тіньової економіки" в Києві.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: ПУСК продовжує об'єднувати агровиробників України

"Арніка" пропонує фермерам  об'єднатися в органічний кооператив

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>