МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Шведи будують найбільшу у світі міську багатоповерхову овочеву ферму
2017-11-21


У шведському місті Лінчепінгу компанія Plantagon споруджує незвичайний висотний офісний центр: третина його площ буде відведена під найбільшу у світі міську багатоповерхову овочеву ферму. 

Будівництво висотки World Food Tower розпочалось ще в 2012 році. За попереднім проектом, будівля суміщатиме офісний центр і ферму. 
Офісна 16-поверхова висотка з практично повністю скляними стінами водночас вирощуватиме щорічно 550 т овочів, чим забезпечуватиме овочами близько 5500 чоловік. 

Продукція, переважно зелень, буде вирощуватися на гідропоніці. Процес вирощування буде значною мірою роботизований. Обов’язковою складовою технології вирощування овочів у таких високих широтах буде досвічування світлодіодними лампами світлом певного спектра, який забезпечить максимальну врожайність овочів. У процесі росту (тривалість виробничого циклу очікується близько 30 днів) рослини переміщуватимуться спіралеподібним конвеєром вгору.

Концепцією проекту передбачене розташування в будівлі не тільки офісів та овочевої ферми, а й закладів харчування та магазину, де можна буде купити вирощені на фермі овочі. Перші клієнти вже підписали угоди про оренду офісних площ після спорудження World Food Tower. Як очікується, будівництво буде завершене в 2020 р.

РЕКОМЕНДУЄМО: Сади Немо: дайвери вирощують полуницю і базилік у глибинах океану

Plenty відкриє вертикальні ферми в кожному великому місті світу

За матеріалами: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>