МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

FAO запускає нову веб-платформу Climate-Smart Agriculture
2017-11-22


Для того, щоб спрямувати та підтримати розвиток продовольчих систем в сталому напрямку, FAO випустив новий довідник з інформацією щодо запровадження «розумних» підходів у сільському господарстві.

Згідно з розрахунками, світ має виробляти на 50% більше продовольства для того, що прогодувати 10 мільярдів людей у 2050 році, й одночасно знайти спосіб зробити це, знизивши поточні викиди вуглецю на три чверті. Нагадаємо, що за цьогорічними результатами рейтингу CAT, зусилля України в пом’якшенні наслідків змін клімату задля недопущення глобального потепління в рамках Паризької угоди були оцінені за найнижчою шкалою - "Критично недостатньо"

Онлайн-ресурс Climate-Smart Agriculture охоплює широкий спектр знань та досліджень, що допомогають керівникам програм, науковцям, консультантам та іншим спеціалістам-практикам робити сільськогосподарський сектор більш сталим та продуктивним, одночасно спрямовуючи роботу на забезпечення продовольчої безпеки та зниження інтенсивності викидів вуглецю.

Climate-Smart Agriculture (CSA) привертає все більше уваги. 32 країни, половина з яких – країни з низьким рівним економічного розвитку, а три четверті – країни південної Сахари, особливо сподіваються на CSA на шляху досягнення цілей, визначених Паризькою угодою.
CSA – один з підходів впровадження необхідних змін у світовому сільському господарстві та продовольчій системі. Впровадження відбувається одночасно продуктивним та сталим шляхами з метою адаптації та зменшення кліматичних змін.

Ресурс забезпечує ширше розуміння підходів CSA та відповідного п'ятиетапного процесу, спрямованого на виявлення та аналізування відповідних результатів. Це передбачає створення доказової бази, підсилення впливу національних та місцевих інституцій, підтримку відповідних політичних актів, розширення можливостей фінансування на місцевому, національному та міжнародному рівнях, а також запровадження ідей на практиці.

Він зосереджений на питаннях виробництва, пов’язаних з сільськогосподарськими культурами, тваринництвом, рослинництвом, лісовим господарством, рибним господарством та інтегрованими системами, а також на використанні таких ресурсів, як вода, земля, енергія та ресурси генофонду. Продовольчі системи та ланцюги доданої вартості також розглядаються, як потенціальні сфери оптимізації.

Ключовим елементом для CSA є ландшафтний підхід, який дає можливість більш широкого використання та збереження земель.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Проект FAO з адаптації сільського господарства до змін клімату відтепер в Україні

Сільське господарство впливає на зміну клімату на планеті Земля

За матеріалами: http://www.fao.org

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>