МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Біогазовий завод за 20 км від лінії фронту
2017-11-22


21 листопада в місті Волноваха Донецької області відкрили першу чергу біогазового заводу потужністю 1,5 МВт. Вартість проекту складає 5,5 млн євро.

Біогазовий завод встановлено компанією «Екопрод» на підприємстві, яке займається вирощуванням і переробкою сільськогосподарської продукції. Завод, загальна потужність якого після установки другої когенераційної установки складе 3 МВт, побудований за фінансової допомоги Європейського банку реконструкції та розвитку.

Вартість будівництва становить 5,4 млн євро, з яких 4,2 млн євро – кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та 1,2 млн євро – власні кошти підприємства.

«Вперше ідея будівництва такого заводу у нас виникла ще в 2010 році. Цей завод ми відкрили для підприємства, в якому понад 6 тис. поголів'я великої рогатої худоби. Наша мета – переробляти відходи тваринництва, отримувати електроенергію і високоякісне добриво, створювати нові робочі місця і піднімати економіку України», – розповів генеральний директор підприємства Іван Мельник.

Відзначається, що завод буде переробляти 100 тонн аграрних відходів на добу. Серед них: пожнивні залишки, солома, лушпиння насіння соняшнику та інші залишки від лущення насіння. Таким чином на заводі буде проводитися біогаз і органічні добрива, які містять калій, азот, фосфор. Спалюючи видобутий біогаз, підприємство буде виробляти теплову енергію для обігріву місцевих будівель і електроенергію на продаж за «зеленим» тарифом.Біогазовий завод розроблений німецькою інженерною фірмою Carbo Cycle Ingenieurbüro, він має електричну потужність 1500 кВт і теплову потужність 1200 кВт. Планується, що підприємство щорічно буде виробляти 5,992,900 кубічних метрів екологічно чистого біогазу та 45,35 тис. тонн рідких біодобрив.

Також на території підприємства відкрили першу в Донецькій області лабораторію з найсучаснішим обладнанням, в якій будуть проводити біохімічний аналіз води, ґрунту та біодобрив.

Нагадаємо, що цього року на Хмельниччині розпочав роботу найбільший у Європі біогазовий комплекс.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Цукровий завод на Одещині вироблятиме олію та біопаливо

В Київській та Чернігівській областях запустять три біогазових заводи

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>