МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Ukravit відкриє дослідний центр площею 2500 м²
2017-11-22


У квітні 2018 року Ukravit відкриє на Черкащині науковий центр площею 2500 м². Дослідний центр працюватиме у форматі «Кремнієвої долини», надаючи науковцям і студентам можливості для реалізації своїх проектів.

"Будемо давати практику студентам, науковці зможуть створювати свої проекти й рішення", розповів Віталій Ільченко, власник групи компаній Ukravit, на підсумковій прес-конференції 21 листопада в Києві.

Зараз проект готовий на 70–80%. В дослідному центрі буде підземна теплиця, де можна буде цілорічно проводити досліди на різних культурах, економлячи на підігріві. Вже закуплено освітлювальне обладнання виробництва США та Японії. Вчені вже мають обладнані лабораторії, до кінця року буде завезене все обладнання. «Велике значення мають умови, де працюють люди. Ми зробили, щоб їм було приємно, звертаючи увагу навіть на такі деталі, як колір меблів. Обладнання для лабораторій підбирали швейцарські фахівці. Тому іноземні науковці, що вже відвідували центр, тихо заздрять і навіть просяться на роботу», — поділився В. Ільченко. 

Проект фінансується коштами компанії Ukravit та вітчизняними фінустановами. Збирати кошти було важко, поділився Ільченко: «Ходив по банках, вони відповідали: навіщо фінансувати те, чого в Україні уже немає? Вони не вірили в цей проект. Тому зробили все за свої кошти. Зараз, коли банкіри приїжджають на будівництво, вони розуміють, що вкладати гроші в науку потрібно».

Науковий центр буде пріоритетним напрямком компанії. Компанію цікавлять усі високотехнологічні продукти, які зараз імпортуються, але можуть вироблятися в Україні. Основна стратегія — «зелена» хімія, спільна розробка українських та швейцарських вчених. Також буде можливий аналіз ґрунту по 80 компонентах — в Україні таких послуг поки що не надають. 

«Аналогів таких центрів немає як в Україні, так і в сусідніх державах. Будемо набирати перш за все молодих вчених з України, яким будуть надані усі умови для розвитку. Плануємо долучити 50 фахівців.», — запевняє власник Ukravit.

В дослідному центрі працюватимуть дві групи вчених, до складу яких входить 7 докторів наук. 

Як повідомлялось раніше, науково-дослідний центр стане частиною інновації від  Ukravit — біотехнологічного агроіндустріального парку, який відкриють на Черкащині у 2018 році.

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>