МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Житомирщині триває будівництво насіннєвого заводу
2017-11-23


На сьогодні в Житомирській області в різних впроваджується понад 80 інвестиційних проектів в різних галузях економіки.

Найбільш цікавими інвестиційними проектами, які будуть приносити прибуток галузі, а також створять нові робочі місця, є насіннєвий завод та завод з виробництва біоетанолу.

Будівництво насіннєвого заводу в селі Почуйки Попільнянського району почалося в 2014 році на базі вже наявного насіннєвого заводу.Завод будується за новітніми технологіями з дотриманням всіх екологічних норм на найвищому рівні. Завершити будівництво планують на початку 2018 року. 

Поява нового заводу передбачає розвиток інфраструктури села – нова дорога від села Почуйки до смт Ставище, нова амбулаторія. Для молоді відкриються можливості для розвитку – стажування на підприємствах за кордоном, участь у громадських дослідженнях і стипендії.

Австрійська компанія на території Житомирської області планує за 2 роки збудувати підприємство з виробництва біоетанолу, олії й корму з кукурудзи.

В ОДА наголошують, що підприємство буде високотехнологічним і безвідходним. На підприємстві буде встановлена сонячна електростанція. Проектна потужність заводу – переробка 285 тис. тонн зерна кукурудзи та отримання готової продукції в обсязі 300 тис. тонн біоетанолу в рік. На першому етапі заплановано створення 100 робочих місць.

РЕКОМЕНДУЄМО: Новий завод Agricom Group перероблятиме 30% зернових пластівців країни

Латвійці побудували хлібзавод на Чернігівщині

"Агро-еталон" побудує завод на Вінниччині та шукає кваліфікованих працівників

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>