МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Обмін Франція - Україна: Харківський НАУ відвідала французька делегація
2017-11-23


22 листопада Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва відвідала французька делегація - Федерація "Обміни Франція - Україна".

Університет розпочинає програму обмінів студентів для проходження аграрних практик у трьох ключових сільськогосподарських університетах Франції.

Французькі гості висловили зацікавленість співпрацею з науковими школами лісового господарства та агрономії.

Діяльність аграрного закладу вищої освіти неможлива без активного міжнародного співробітництва та інтеграції в глобальному освітньому та науково-дослідному просторі. Тому розвиток двосторонніх та багатосторонніх міжнародних зв’язків, освітніх та наукових проектів відноситься до пріоритетних завдань Харківського НАУ. 

На даний момент укладено більш ніж 60 договорів про різні види та форми співробітництва з закордонними партнерами з 19 країн. Діяльність ХНАУ на міжнародному освітньому просторі фокусується на довготривалих програмах і проектах, які покликані забезпечити підвищення якості освітньої та наукової діяльності до рівня світових стандартів.

У системі міжнародних зв’язків важливе місце займає організація виробничого стажування за кордоном. Під час практичного навчального семестру студенти та випускники університету отримують фахові навички та знання в різних сферах аграрного бізнесу, вивчають сучасні технології виробництва та підвищують свою мовну підготовку. Щорічно збільшується кількість студентів, аспірантів та викладачів, що мають можливість пройти спеціалізоване фахове стажування у фермерських господарствах Німеччини, Австрії, Польщі, США, Нідерландах, Швейцарії, Швеції, Франції та в інших країнах. За останній рік 40 студентів Харківського НАУ виїхало закордон з метою проходження виробничої практики різного фахового спрямування.

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>