МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Учні закладів Черкаської області проходять стажування в UKRAVIT
2017-11-23

Окремий напрямок діяльності Групи Компаній UKRAVIT – підтримка молодих фахівців. Наразі в Компанії проходять практику багато учнів з закладів Черкаської області. Спочатку викладачі цих закладів просто просили керівництво UKRAVIT брати їх студентів на безоплатну практику, але Компанія почала їм оплачувати 250 грн на день задля стимулювання діяльності. Також впроваджено практику матеріального стимулювання працівників Компанії, що беруть до себе стажистів.

«До співпраці з вишами в такому форматі треба взагалі закликати весь український бізнес»,- сказав власник Групи компаній UKRAVIT Віталій Ільченко під час прес-конференції щодо підбиття підсумків роботи Компанії на українському агроринку в 2017 році, яка відбулася в столиці 21 листопада.

Компанія UKRAVIT протягом цього року, попри непросту ситуацію в країні, продовжувала розвиватися, пропонуючи українським аграріям ефективні рішення в галузі виробництва засобів захисту рослин (ЗЗР) за доступними цінами, а також інвестуючи у соціальні та науково-дослідні проекти.Представники UKRAVIT взяли участь у 64 Днях поля майже по всій території України. Також Компанія проводила конференції та семінари з загальною кількістю учасників майже 3,5 тис. чоловік.

«Тим самим ми наочно демонстрували ефективність використання наших технологій, адже рентабельність сільського господарства в Україні постійно знижується і ми намагаємося показати найкращі рішення за доступними цінами. UKRAVIT працює зараз над тим, щоб допомогти аграрію замінити імпортні складові сільського господарства на продукцію вітчизняного виробництва, що допомагає фермерам отримувати врожаї. З цього приводу хотілося б закликати весь український бізнес перестати імпортувати те, що можна цілком виробити в Україні»,- сказав власник Групи Компаній UKRAVIT.

У 2017 році UKRAVIT продовжував інвестувати у технології, науку, соціальні проекти, власний науково-дослідний центр та профільні заходи. За приблизними підрахунками у розвиток соціальних та наукових проектів за часи свого існування компанія інвестувала близько 700 млн грн. 

Нагадаємо, у квітні 2018 року планується відкриття науково-дослідного центру UKRAVIT, який буде працювати у так званому форматі «Кремнієвої долини». 

Джерело: http://agronews.ua

 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>