МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

9 українських підприємств отримали право на експорт в Китай
2017-11-23


Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів заявляє, що 9 українських виробників соняшникового шроту і бурякового жому отримали право на експорт своєї продукції в Китай в 2017 році.

Про це йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби з посиланням на Генеральну адміністрацію нагляду за якістю, інспекції та карантину КНР (AQSIQ), передають Українські новини.

Згідно з ним, в 2017 році отримали право на експорт бурякового жому Яреськівський цукровий завод (агропромисловий холдинг Астарта) і Крижопільський цукровий завод (агропромислова компанія Укрпромінвест-Агро).

На поставки соняшникового шроту в КНР отримали право - Креатив, Одеський олійно-екстракційний завод, Дельта Вілмар, Мелітопольський олійноекстракційний завод, Еллада, Протеїн-Продакшн і Українська південна аграрна група.

Сьогодні Китай входить до п'ятірки найбільших покупців української агропродукції, яка експортується за кордон.

Нагадаємо, в рамках нового Шовкового шляху Україна розпочала роботу щодо прокладання залізничних маршрутів територією України в напрямку Китаю. Сторони сподіваються, що до кінця поточного року – на початку наступного вже буде здійснено перший транзит територією України.

Джерело: http://m.biz.nv.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>